Denizli 16°C
22 Kasım 2019 - Cuma

Furkan Hatay’a Deniz Altay’a

2019-07-13 07:48:27 |
Gökhan Karaıslı
Furkan Hatay’a  Deniz Altay’a

Denizlispor ile sözleşmeleri sona eren Furkan Şeker ve Deniz Vural’ın yeni adresleri belli oldu. Sağ bek Furkan, Hatayspor ile anlaşırken ön liberoda oynayan Deniz Vural ise Altay ile görüşmelerini sürdürüyor.

Geçen sezon Spor Toto 1. Lig’de şampiyon olan Denizlispor’da geçen sezon başında takıma dahil olan ve sözleşmeleri Haziran ayı itibariyle sona eren 2 ismin yeni adresleri belli oldu. Geçen sezon yeşil siyahlılarda 27 maçta forma giyen Deniz Vural, yeniden İzmir’e dönme hesaplarını yapıyor. Horoz’a Altınordu’dan gelen önlibero, alacakları için TFF’ye başvuran 3 isimden birisi olarak dikkat çekmişti. Vural, yeni sezon için 1. Lig ekibi Altay ile görüşmelerine devam ediyor. Görüşmenin olumlu gittiği ve imzaların birkaç gün içerisinde atılacağı öğrenildi.

FURKAN HATAY YOLUNDA

Denizlispor’a geçen sezonun başında transfer olan Furkan Şeker ise Hatayspor ile anlaşmaya vardı. 2’si kupa 17 maçta yeşil siyahlı formayı giyen sağ bek, 1. Lig’deki 15 maçta 5 asistlik katkı sağlamıştı. 27 yaşındaki oyuncunun Hatayspor’a iki gün içerisinde resmi imzayı atması bekleniyor.

CANER HÜSEYİN SÖZLEŞME YENİLEDİ

Öte yandan Horoz’un transfer gündeminde yer alan Caner Hüseyin Bağ’ın 1 Temmuz’da biten sözleşmesini uzattığı ve yeni sezonda da Hatayspor forması giyeceği öğrenildi.


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web