Denizli 19°C
25 Mart 2019 - Pazartesi

Formalar satışa çıkıyor

2018-07-07 09:06:20 |
Gökhan Karaıslı
Formalar satışa çıkıyor

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, taraftarın dört gözle beklediği yeni sezon formalarının çıkış tarihini açıkladı. NIKE firması tarafından dikilecek olan formaların son çalışmalarının yapıldığını açıklayan Atilla, “Önümüzdeki hafta inşallah formalarımız taraftarlarımızla buluşacak” dedi.

Spor Toto 1. Lig’in yeni sezon için forma kreasyonunu yenileyen Denizlispor’un yeni sezon formaları satışa çıkıyor. Geçen sezon başında yerli firma olan Barex ile yola çıkan ancak teknik heyet ve futbolcuların isteği ile devre arasında ABD’li firma NIKE’ye geri dönen yeşil siyahlılar, yeni sezonda da NIKE ile çalışma kararı aldı. Yeni sezonda hem tribünde hem de storeden yüksek gelir bekleyen yönetim, bu kapsamda storede bulunacak olan ürünleri taraftara danıştı. Taraftarın en çok ilgisini çeken formaları da yeni sezonda kullanma kararı aldı.

YÜKSEK GELİR BEKLİYORUZ

Yeşil, beyaz ve yeşil siyahlı çubuklu olmak üzere 3 farklı forma seçeneği bulunan yeni sezon formaları önümüzdeki hafta satışa çıkacak. Konu hakkında açıklama yapan Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, “Yeni sezonda hem tribünden hem de storeden yüksek gelir bekliyoruz. Yeni sezona güçlü bir başlangıç için bu şart. Taraftarımız takımımıza sahip çıkıyor. Biz onlardan daha fazla sahiplenme istiyoruz. Önümüzdeki hafta yeni formalarımız satışa çıkacak. İnşallah hedeflediğimiz rakama ulaşırız” dedi.

KOMBİNE SATIŞINDA SON DURUM

Yeni sezon kombinelerinin ilk günde 200 adet sattığına dikkat çeken Atilla, “Hedefimiz daha fazla kombine satmak. Şimdilik 300 rakamına yaklaştık. Takımımız tam netleşmeye başlayınca eminim ki taraftarlarımız daha çok ilgi gösterecek” diye konuştu. Gökhan KARAISLI-özel haber

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web