Denizli 31°C
22 Eylül 2020 - Salı
Fenerbahçe Spor Okulları Denizli'de Voleybolcu Çocukları Keşfediyor

Fenerbahçe Spor Okulları Denizli Voleybol Kulübü, Denizli'deki kabiliyetli çocukları keşfedip sektöre kazandırmaya devam ediyor.

2018 Yılında Denizli'de faaliyete başladıklarını ifade eden Fenerbahçe Spor Okulları Denizli Voleybol Kulübü yöneticilerinden baş antrenör Sedat Zahran, "Yaklaşık 1 yıldır Denizli'de faaliyet gösteren Fenerbahçe Spor Okulları Denizli Voleybol Kulübü, Denizli'deki yetenekli gençleri keşfederek sektöre kazandırmak için çalışıyoruz. Fenerbahçe ismiyle müsabakalara katılamadığımız için sporcularımız Denizli Anadolu Pars Spor Kulübü olarak 7 takım halinde müsabakalara katılıp başarılı sonuçlar alıyor. Voleybol kulübümüzde 150 sporcumuz var, bunlardan 100 tanesi lisanslı voleybolcu. Sporcularımızı 6 antrenörümüzle birlikte müsabakalara hazırlıyoruz. Denizli'de keşfedilecek daha çok voleybolcu olduğuna inanıyoruz” diye konuştu.

Fenerbahçe Spor Okulları Denizli Voleybol Kulübü Kurucusu Emrullah Salim, "Kulübümüze 6 ile 18 yaş arası sporcular kayıt yaptırabiliyor. Kayıtlı voleybolcularımızı, Cumartesi ve Pazar günleri Denizli Cumhuriyet Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonu'nda yoğun bir şekilde çalıştırıyoruz" dedi. 

Salim, "#Parssporsadeceoyna sloganıyla branşların araç olduğunu belirtir asıl olan insan hayatına dokunmak olduğunu vurgularız" ifadesini kullandı. Kubilay Y. GERBOĞA


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web