Denizli 38°C
26 Ağustos 2019 - Pazartesi

ESENLER’İ GÖZÜNE KESTİRDİ

2019-05-09 10:18:13 |
Gökhan Karaıslı
ESENLER’İ GÖZÜNE KESTİRDİ

Kızılcabölükspor, play-off yarı final ilk maçında Esenler Erokspor’u konuk ediyor. Bugün saat 15’te başlayacak maç öncesi Mekik’te eksik oyuncu bulunmuyor. Sarı kırmızılılar, 15 Mayıs’taki rövanşa kendi sahasında alacağı avantajlı skorla gitmeyi hedefliyor.

TFF 3. Lig 2. Grup’ta sezonu 5.sırada tamamlayarak play-off oynamaya hak kazanan Kızılcabölükspor, play-off yarı final ilk maçında bugün sahasında Esenler Erokspor’u konuk edecek. Kızılcabölük Stadı’nda saat 15’te başlayacak mücadeleyi Ankara bölgesi hakemlerinden Burak Pakkan yönetecek. Dün Şirinköy Stadında son çalışmasını gerçekleştiren Mekik, tesislerde toplanarak kampa girdi ve maç saatini beklemeye başladı. Mekik’te Esenler Erokspor maçı öncesi sakat yada cezalı oyuncu bulunmuyor.

HATA İSTEMİYOR

Karşılaşma öncesi futbolcularıyla konuşan Teknik Direktör Ali Yalçın, “Artık buraya kadar geldik. Emeklerimiz ve hedeflerimiz var. Hedeflerimiz uğruna emeklerimizi heba etmemeliyiz. İlk maçı deplasmanda oynamak daha avantajlı olurdu ancak statü gereği ilk maçı sahamızda oynayacağız. Kendi sahamızda oynamak bizim içi avantaj. İlk maçta elde edeceğimiz sonuca göre deplasmana avantajlı gitmek istiyoruz. Bunun için iş bizde bitiyor. Hata istemiyorum. Rakibimiz güçlü. Artıları ve eksileri var. Biz artılarını yok edip eksileri üzerinden sonuca gitmeyi hedefliyoruz. Buraya kadar geldik. Bundan sonra en iyisini yaparak final oynayıp, 2. Lig’e çıkacağız” dedi.

TARAFTARA DAVET

Öte yandan sarı kırmızılılarda İlyas Ural, taraftara çağrıda bulundu. Ural, “34 haftalık periyotta hedeflediğimiz noktaya ulaştık ve geçen yıl olduğu gibi bu senede play-off oynamaya hak kazandık. Bizler oyuncular olarak elimizden geleni yaptık ve yapacağız. Bu maçta da taraftarlarımızdan özveri bekliyoruz. Esenler Erokspor maçında tribünleri doldurarak 90 dakika boyunca bizlere destek olacaklarına inanıyorum. Onların desteği bizler için her zaman itici güç olmuştur. Başaracaksak hep birlikte başaracağız. Tüm taraftarlarımızı Esenler Erokspor maçına bekliyoruz. Avantajlı bir skorla rövanş maçına gitmek istiyoruz” diye konuştu. Gökhan KARAISLI

ESENLER’İ GÖZÜNE KESTİRDİ

ESENLER’İ GÖZÜNE KESTİRDİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web