Denizli 36°C
25 Haziran 2019 - Salı

ELMAS, “MÜCADELECİ RUHUMUZU GÖSTERDİK”

2019-04-16 13:10:18 |
Gökhan Karaıslı
ELMAS, “MÜCADELECİ RUHUMUZU GÖSTERDİK”

Kalınkozspor Sportif Direktörü Veli Elmas, ilk yıllarında Süper Amatör Lig’de kaldıkları için mutlu olduklarını söyledi. Elmas, “Çok değerli deneyimler kazandığımız bir sezon geçirdik. Teknik olarak olmasa da mücadele gücümüzle kendimizi gösterdik” dedi.

Denizli Süper Amatör Lig’de ilk sezonunda mücadele gücüyle dikkat çeken takım olan Kalınkozspor, bitime 3 hafta kala ligde kalmayı garantilemişti. Geçen hafta Yeşilköy karşısında son dakikada kalesinde gördüğü golle mağlup olan sarı siyahlılar, sezonu Sarayköy 1926 FK maçıyla tamamlayacak. Pazar günü Şirinköy Sahasında oynanacak maç öncesi sarı siyahlılarda Sportif Direktör Veli Elmas değerlendirmelerde bulundu. Elmas, çok değerli deneyim kazandıkları bir sezon geçirdiklerini söyledi.

TEKNİK OLMASA DA…

Elmas, “Geçen sezon da teknik açıdan değil mücadele gücümüzle Süper Lig’e çıkmıştık. Bu sezon da aynısı oldu. Teknik açıdan değil mücadeleci ruhumuzla ligde kalmayı başardık. Tüm futbolcularıma gösterdiği mücadele ile teşekkür ediyorum. Bunun yanında Başkanımız Sayın Seyhan Duru’ya da teşekkür ediyorum. Bize çok destek oldu. İkinci yarıda ligde kalma adına kadromuza değerli transferler yapmamızda yanımızda oldu” dedi.

SPONSORLARA DA TEŞEKKÜR

Ligin bitmesine kısa bir süre kala sponsor desteğinin sürdüğünü aktaran Elmas, “Son 3 maçımızda Pamukkale Kanal sahibi Coşkun Kan abimiz takımımıza sponsor oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Uzun yıllar Coşkun abimizle birlikte çalışmak istiyoruz. Onun da bu yönde isteği var. İnşallah birlikte devam edeceğiz” dedi.  

 

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web