Denizli 39°C
06 Temmuz 2020 - Pazartesi

‘Denizlispor’un geleceği daha önemli’

2019-06-08 06:27:00 |
Haber Merkezi
‘Denizlispor’un geleceği daha önemli’

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, transfer konusunda açıklamalarda bulundu. Atilla, “Bizim ortalığa saçılacak kadar çok paramız yok. Önceliğimiz kulübün geleceğini koruma altına almak. Bu kriterde transfer çalışmaları sürüyor” dedi.

9 yıl aranın ardından yeniden Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Denizlispor’da transfer çalışmaları sürüyor. Yeşil siyahlılarda, transfer komitesi Teknik Direktör Yücel İldiz’in raporu doğrultusunda takviye yapılması planlanan bölgelere oyuncu almak için çalışmaları sürdürüyor. Kadroyu sil baştan kuracak olan ve 15 isim alacak olan Horoz, acele etmeden takıma tam uyum sağlayacak, takım olma olgusunu benimseyebilecek isimleri kadroya dahil etmeyi planlıyor. Yeşil siyahlılar, bayram öncesi teklifte bulunduğu isimlerden önümüzdeki hafta kesin cevap bekliyor. Bu isimlerden herhangi bir isimden olumsuz yanıt geldiği anda alternatif isimlere yönelecek.

KULÜBÜN GELECEĞİ DAHA ÖNEMLİ

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Atilla, “Güçlü bir kadro kurmak istiyoruz ancak önceliğimiz kulübün geleceğini korumak. Ortalığa saçacak kadar çok paramız yok. Bu kriterde transfer çalışmaları sürüyor. Bayram öncesi bazı isimlere son teklifimiz yaptık ve beklemeye başladık. Bayram tatili sonrasına kadar da süre verdik. Pazartesi veya Salı günü cevapların gelmesini bekliyoruz. Olumlu geçen isimleri açıklayacağız. Olumsuz isimlerin alternatiflerine yöneleceğiz” dedi.

ATİLLA’DAN HOCA AÇIKLAMASI

İldiz hakkında ortaya atılan iddialara da açıklık getiren Atilla, “Takımı Süper Lig’e taşıyan hocamızla yola devam edeceğiz dedik ve bu karardan dönmedik. Hocamızın isteği doğrultusunda transfer adımlarını atıyoruz. Hocamızla ortaya atılan iddialar kulübün önünü kapatmak için atılan iddialar. Asılsız ve mesnetsiz. Hoca aramıyoruz. Zaten elimizde en iyisi var” diye konuştu. Gökhan KARAISLI

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web