Denizli 35°C
21 Ağustos 2019 - Çarşamba

Denizlispor’da destek!

2018-12-22 10:53:49 |
Gökhan Karaıslı
Denizlispor’da destek!

Spor Toto 1. Lig’de ilk yarıyı ikinci sırada tamamlayan Denizlispor’a destekler sürüyor. İşadamları Vali Hasan Karahan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın öncülüğünde Denizlispor için bir araya geldi.

Denizli iş dünyası, kentin en önemli markası olan Denizlispor için kenetlendi.Denizli Valisi Hasan Karahan ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan öncülüğünde Polisevi’nde düzenlenen Denizlispor'a destek toplantısında sanayici ve işadamları bir araya geldi. Toplantıda konuşan Vali Hasan Karahan, “ Bu sene çok farklı bir Denizlispor izlemekteyiz. Şehir olarak da bu takımın etrafında birleşmek zorundayız. Ortada bir yük var ve bu yükü paylaşmak zorundayız. Bu nedenle işadamlarımızın da üzerine düşeni yapacağından hiç şüphemiz yoktur" dedi.

SÜPER LİG’E ÇIKMALIYIZ

Süper lige en çok yaklaşılan sezonun bu sezon olduğunu vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Yıllarca çok emek verdik ama süper lige bu kadar yaklaşmamıştık. Bu sene takımımız güzel bir ivme yakaladı. Bu başarıyı sürdürerek süper lige çıkmalı ve bunca yıl verdiğimizin emeklerin karşılığını alma zamanı geldi. Bu başarının da bir maliyeti var. Ortada bir yük var ve bu yükü hep beraber kaldırırsak daha kolay olacaktır. Takıma olan inancımız tamdır” diye konuştu.

SİZLERİ YANIMIZDA GÖRMEK BİZİ MUTLU EDİYOR

Toplantıda konuşma yapan Denizlispor Başkan Ali Çetin, “Öncelikle bu toplantıya öncülük eden Valimiz Sn. Hasan Karahan’a ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Osman Zolan’a teşekkürlerimi sunuyorum. Değerli sanayici ve işadamlarını yanımızda görmek bizleri son derece mutlu etti. Daha bilinçli, daha sağlam, daha planlı adımlar atmaya devam edeceğiz. O sene bu sene olması için tüm çalışmaları yapacağız” dedi. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web