Denizli 37°C
09 Temmuz 2020 - Perşembe

Denizlispor’da ayrılık

2019-12-03 15:50:14 |
Haber Merkezi
Denizlispor’da ayrılık

Yukatel Denizlispor’da 4.sezonunu geçiren sol bek Kerem Can Akyüz kadro dışı bırakıldı.

2016-2017 sezonunun başında Alanyaspor'dan alınan Kerem Can Akyüz, alacaklarına karşılık TFF'ye başvurmasının ardından kadro dışı bırakıldı. 2016-2017 sezonunun başında Alanyaspor'dan alınan Kerem Can Akyüz, alacaklarına karşılık TFF'ye başvurmasının ardından kadro dışı bırakıldı. Akyüz'ün yine Gaziantep maçı öncesi yönetimden kulüp bulmak amacıyla izin istediği öğrenildi. 30 yaşındaki sol bek, 4.sezonunu geçirdiği yeşil siyahlılarda 2'si kupa olmak üzere 90 maça çıktı. Akyüz, bu maçlarda 2 gol 4 asistlik performans sergiledi. 

“BU ŞEKİLDE AYRILMAYI ASLA DÜŞÜNMÜYORUM”

Kadro dışı kalmayla ilgili olarak sosyal medyada paylaşım yapan Kerem Can Akyüz, 29 Kasım’da Mehmet Özdilek’in raporu doğrultusunda kadro dışı bırakıldığını belirtti. Akyüz, “Bu karar doğrultusunda devre arası transfer dönemine kadar hiçbir antrenman ve maça çıkamayacağım söylenerek diğer kulüplerle transfer görüşmesi yapabileceğim tarafıma bildirilmiştir. Yaptığım maddi ve manevi tüm fedakarlıkların ardından bu şeklide ayrılmayı hak ettiğimi asla düşünmüyorum. Bugüne kadar bana verdiği destekler için Denizlispor taraftarına ve personeline çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte Denizlispor’a başarılar diliyorum” dedi.

YUKATEL DENİZLİSPOR’DAN AÇIKLAMA

  1. Denizlispor, Kerem Can Akyüz’ün kadro dışında bırakılmasıyla ilgili olarak sosyal medyada açıklamalarda bulundu. Açıklamada, “"Kulübümüz profesyonel futbolcularından Kerem Can Akyüz ile yapılan karşılıklı görüşme neticesinde kendisine izin verilmiştir. Bu izin, yapılan toplantıda takıma faydalı olamayacağını belirten futbolcumuzun talebi ve teknik heyetin raporu doğrultusunda verilmiştir. Bundan sonraki süreçte takımımız ile antrenmanlara ve müsabakalara katılamayacaktır” denildi.

Kubilay Y. GERBOĞA


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web