Denizli 20°C
21 Mart 2019 - Perşembe

Denizlispor’a Deplasman Desteği

2018-11-07 07:51:14 |
Gökhan Karaıslı
Denizlispor’a Deplasman Desteği

Denizlispor’a Deplasman Desteği

İşadamı Emin Şen, Denizlispor’un bir deplasman masrafını karşılayarak yeşil siyahlılara her sene olduğu gibi bu senede kulübe bağışta bulunacak. Şen, takımın bu hafta deplasmanda oynayacağı Boluspor maçının masraflarını üstlendi.

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla'nın görüşerek bağışta bulunmasını rica ettiği İşadamı Emin Şen, bu ricayı geri çevirmeyerek kulübün bir deplasman masraflarını karşılama sözü verdi.  Kulübe her sene belirli bir miktarda bağışta bulunan Emin Şen, "Performans anlamında tüm şehri mutlu eden bir Denizlispor var. Bu olumlu havanın sezon boyunca devam edeceğine inanıyor ve tüm şehrin havaya girdiğini görüyorum. Bu sene hedeflenen süper lig hayalinin gerçekleşeceğini düşünüyorum" dedi.

ALİ ÇETİN DEVREYE GİRDİ

Ziyaret esnasında Başkan Yardımcısı Taner Atilla'nın Emin Şen'in yanında olduğunu öğrenen BaşkanAli Çetin, bağış miktarının arttırılmasını istedi. İşadamı Emin Şen bu ricayı da kırmayarak bağış rakamını yükseltti. Kulübe olan destekleri için Emin Şen'e teşekkürlerini belirten Başkan Yardımcısı Taner Atilla, "Şehir havaya girdi ve takımımıza destekler gelmeye devam ediyor. O sene bu sene diyerek yola çıktığımız bu sezonda bu tür destekler bizi ayrıca mutlu ediyor.  Yönetim kurulumuz adına  Sn. Emin Şen'e teşekkür ediyorum" diye konuştu. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web