Denizli 18°C
09 Nisan 2020 - Perşembe

Denizlispor'da Korona paniği

2020-03-18 10:36:11 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
Denizlispor'da Korona paniği

Denizlispor'da Korona paniği

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs, spor faaliyetlerini de etkiledi. Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun, futbolcuların virüsten tedirgin olduklarını, onun için maçlara çıkmak istemediklerini söyledi.

Süper Lig'in 27. haftasında deplasmanda Sivasspor'a konuk olacak olan Yukatel Denizlispor bu maç için hazırlıklarını sürdürürken, futbolcularda Koronavirüs tedirginliği yaşandığı ortaya çıktı. Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun, futbolcuların Koronavirüs nedeniyle tedirgin olduğunu ve bunun için maçlara gitmek istemediğini söyledi. Her insan gibi futbolcuların da ailelerinin ve sevdiklerinin bulunduğunu belirten Uygun; "Önemli bir sınavdan geçiyoruz. Hepimiz insanız ve sevdiklerimiz ailelerimiz var. İnsan ister istemez tedirgin oluyor. Bu askerlik gibi bir vatani görev, devletimizin ortaya koyduğu kurallara hepimiz uymak zorundayız. Seyircisiz oynanması tabikide takımları etkiliyor ama yapacak bir şey yok. Bu kötü günlerde geçecek" dedi.

Diğer yandan Denizlisporlu Futbolcu Olcay Şahan'da Türkiye'deki liglerinde ertelenmesi gerektiğini ifade etti. Virüsten dolayı tedirgin olduklarını bunun için Türkiye'deki liglerinde ertelenmesi gerektiğini belirten Şahan, "Böyle bir dönemde liglerin ertelenmesi gerekiyordu" dedi.

 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web