Denizli 39°C
03 Temmuz 2020 - Cuma

Denizli Huzurevi finalde!

2019-08-24 06:54:22 |
Haber Merkezi
Denizli Huzurevi finalde!

Denizli Merkez Huzurevi, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından düzenlenen Huzur Booce Liginde 6. Grup’ta şampiyonluğa ulaştı. 53 ilden 108 takımın mücadele ettiği ligde Denizli ekibi, Antalya’da düzenlenecek finalde mücadele edecek.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Huzur Bocce Liginin 2019 sezonu Mayıs ayında başladı. 53 ilden 108 takımın mücadele ettiği ligde Denizli Merkez Huzurevi, 6. Grup’ta İzmir Bornova ve Sosyal Yaşam Kampüsü, Aydın Nazilli, Isparta Vakıf Huzurevi ve Manisa Soma Huzurevi ile mücadele etti. çift devreli lig usulü yapılan grup maçlarında Denizli ekibi ilk maçında Nazilli Huzurevini 10-5’ten 12-10 kazandı. 10 maçın oynandığı grupta Denizli ekibi 8 galibiyet alırken sadece Nazilli ve İzmir Yaşam Merkezine kaybetti. 8 puan toplayan Denizli ekibi, grubunu ilk sırada tamamladı.

PASTA İLE KUTLADILAR

Türkiye finallerine gitmeye hak kazanan Denizli ekibi, gelen başarıyı Huzurevi Müdürü Hatice Temel’in de katıldığı program ile pasta keserek kutladı. Denizli ekibi, Ekim ayında Antalya’da 40 takımın mücadele edeceği finallerde şampiyonluk kovalayacak.


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web