Denizli 20°C
21 Mart 2019 - Perşembe

Denizli Gesk Galibiyet Avında

2018-10-19 09:41:15 |
Gökhan Karaıslı
Denizli Gesk Galibiyet Avında

Denizli Gesk Galibiyet Avında

Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü B1 futbol takımı, Sesi Görenler Süper Lig’in 13. Haftasında yarın konuk edeceği Kırıkkale 15 Temmuz Demokrasi Engelliler Spor Kulübü maçına hazır. Takım Kaptanı Recep Aydeniz, Kırıkkale maçını da kazanarak ligde kalma yolunda güçlü bir adım daha atmayı hedeflediklerini söyledi.

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Sesi Görenler Süper Lig’inde mücadele eden Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü B1 futbol takımı, 13. Hafta maçında yarın sahasında Kırıkkale 15 Temmuz Demokrasi Engelliler Spor Kulübünü konuk edecek. Şirinköy Sahasında saat 10.30’da başlayacak maç öncesi hazırlıklarını tamamlayan kırmızı beyazlılarda tek hedef galibiyet. Geçen hafta deplasmanda Anadolu Engelliler Spor Kulübünü 2-0 ile geçerek rakibi ile arasındaki puan farkını 1’e indiren Denizli ekibi, son sıradaki Kırıkkale’yi de mağlup ederek rakibinin puan kaybetmesini bekleyecek.

LİGDE KALMAK İSTİYORUZ

Zor bir sezon geçirdiklerini aktaran takım kaptanı Recep Aydeniz, “Bize yakışmayan bir performans sergiledik. Geride kalan 12 maçta sadece 2 galibiyet alıp 10 yenilgi aldık. Bu ligdeki en kötü performansımızı gerçekleştirdik. Şimdi önümüzde Kırıkkale maçı var. Geçen hafta elde ettiğimiz 3 puanın üzerine bir 3 puan daha kazanarak rakibin güçlü Kayseri karşısında puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Ligde kalmak istiyoruz. Bunu da evimizdeki son maçla başarmak istiyoruz. Hazırız. İnşallah 3 puanı alacağız” dedi. Gökhan KARAISLI-özel haber

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web