Denizli 39°C
06 Temmuz 2020 - Pazartesi

Denizli bayraklarla donatılacak!

2019-08-10 06:41:22 |
Haber Merkezi
Denizli bayraklarla donatılacak!

Denizlispor’da geçen yıl başlatılan Bayrak Kampanyası yeni sezon öncesi devam edecek. Kulüp, şehrin dört bir yanına bayrak asmayı planlıyor. Başkan Yardımcısı Nevzat Yakı, “Geçen yıl ciddi gelir elde ettik. Aynı grafiği bu sezon da devam etmek istiyor. Galatasaray maçı öncesi bayraklar asılmış olacak” dedi.

Geçen yıl içinde bulunduğu mali sıkıntılardan kurtulma adına reklam departmanı kuran ve bu departmanla ciddi gelir elde eden Yukatel Denizlispor, yeni sezonda da bu departman sayesinde ciddi gelir elde etmeyi planlıyor. Geçen sezonun başında bayrak kampanyası başlatan ve şehrin dört bir yanını bayraklarla donatan Horoz, bu bayraklardan firma başına 2 bin 500 lira gelir elde etmişti. Bir sezon boyunca yaklaşık yarım milyon lira gelir elde eden yeşil siyahlılar, yeni sezonda da bayrak kampanyasına devam edecek.

GALATASARAY MAÇI ÖNCESİ BAŞLAYACAK

Yeni sezonda bayrakların kaç para olacağı ise bilinmiyor. Bayrakların sezonun açılış maçı olan Galatasaray maçı öncesi şehrin dört bir yanına asılması bekleniyor. Konu hakkında Denizlispor Başkan Yardımcısı Nevzat Yakı, değerlendirmelerde bulundu. Yakı, çalışmaların tüm hızıyla sürdüğüne dikkat çekti.

BÜYÜK GELİR BEKLENİYOR

Halen Atatürk Stadyumunda yer alan reklam panolarının doldurulması için çalışmaların sürdüğünü aktaran Yakı, “Dört bir koldan Denizlispor için çalışıyoruz. Atatürk Stadyumumuzu yeniledik. Çok özel bir yapıya büründü. Stattaki reklam panoları için çalışmalar sürüyor. Aynı zamanda saha içi reklamlar için çalışmalar sürüyor. Galatasaray maçı öncesi saha kenarındaki dijital reklam panoları yerini alacak. Geçen yıl kısa sürede satışı gerçekleştirmiştik. Bu yıl da aynı şekilde bir hız bekliyoruz. Tüm bunların yanında yine geçen sezon başlayan bir bayrak kampanyamız var. Şehrin dört bir yanını Denizlispor bayrağı ile donatmıştık. Aynı uygulamayı bu sezon da yapacağız. Çalışmalar sürüyor. Galatasaray maçı öncesi büyük çoğunluğu bitmiş olacak. Reklam çalışmalarından büyük gelir bekliyoruz. Tüm şehri Denizlispor’a desteğe çağırıyoruz” dedi. Gökhan KARAISLI

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web