Denizli 10°C
23 Şubat 2020 - Pazar

Denizli Basket sezonu açıyor

2019-08-19 14:14:39 |
Gökhan Karaıslı
Denizli Basket sezonu açıyor

Yeni sezonda TBL’de mücadele edecek olan Denizli Basket, yeni sezonu açıyor. Mavi beyazlılar, yenilenen kadrosuyla yeni sezonun ilk çalışmasını bugün yapacak. Başantrenör Şahin Ateşdağlı yönetimindeki ilk çalışma PAÜ Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

Türkiye Basketbol Ligi’nin yeni sezonuna hazırlanan Merkezefendi Belediye Denizli Basket, Ekim ayının başında başlayacak olan yeni sezon öncesi hazırlıklarına başlıyor. Takım kaptanı Azizcan Özdemir’in yanı sıra Gökhan Yazıcıoğlu, Deniz Can Çevik, Kemal Can Aktuna, Barış Çağan Özkan ve Cengiz Aydın Ergen ile yola devam etme kararı alan Denizli ekibi, dış transferde ise Tarsus Amerikan Koleji’nden Faik Can Kaşıkçı, Artvin’den Burak Türsen, Karesispor’dan tecrübeli forvet Ümit Sonkol ve Doğukan Sönmez, Almanya ekibi Karlsruhe’den ABD’li guard Davonte Lacy ve Ukranya’nın Dinipro takımından Ukraynalı oyun kurucu Alexander Mishula’yı transfer etti.

İLK İDMAN BUGÜN

Yeni sezona iddialı bir kadroyla girmeye hazırlanan mavi beyazlılarda sezonun ilk çalışması bugün düzenlenecek. Başantrenör Şahin Ateşdağlı yönetimindeki ilk çalışma PAÜ Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Denizli ekibinde sezon hazırlıkları Eylül ayı başına kadar Denizli’de devam edecek.

HOTEL ANGEL'S PARK’IN MAÇ PROGRAMI BELLİ OLDU

Denizli ekibinin sezon öncesi hazırlık maç programı belli oldu. 15 Eylül’de Manisa Büyükşehir Belediye Basketbol ile hazırlık maçı yapacak olan mavi beyazlılar, 4 takımın katılacağı Hotel Angel's Park Turnuvasına ev sahipliği yapacak. Pamukkale Üniversitesi Kapalı Spor Salonunda oynanacak olan turnuvaya Denizli ekibinin yanı sıra PETKİM, Konyaspor ve Fethiye Belediye yer alacak. Turnuvanın ilk günü olan 19 Eylül’de saat 17’de Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket-Fethiye Belediyesi, 19’da ise PETKİM-Konyaspor maçları oynanacak. 20 Eylül’de saat 17’de Lokman Hekim Fethiye-Konyaspor, saat 19’da Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket-PETKİM, 21 Eylül’de ise saat 14’te Konyaspor-Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket ve saat 16’da PETKİM-Lokman Hekim Fethiye Belediyesi maçları oynanacak. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web