Denizli 27°C
16 Ekim 2019 - Çarşamba
Çivril’de Ünsüz’den takımına övgü: 'ZORLUKLARA RAĞMEN…'

Yeşil Çivril Belediyespor Teknik Direktörü Murat Ünsüz, son 3 maçını kazanan takımına övgüler yağdırdı. Dar bir rotasyonda mücadele ettiklerini aktaran Ünsüz, “Buna rağmen iyi mücadele ediyoruz. Muhteşem bir özveri var. Her türlü zorluğa rağmen bir arada kalmayı başarıyoruz” dedi.

Denizli Süper Amatör Lig’de ikinci yarıdaki 3 maçını da kazanarak fark yaratan ekiplerden birisi olan Yeşil Çivril Belediyespor’da zirve takibi sürüyor. Star, Kalınkoz ve Sarayköy 1926’yı 8 gol atıp kalesinde sadece 1 gol kalesinde görerek mağlup eden yeşil beyazlılar, 16. Hafta sonunda en yakın rakibinin 8 puan önünde 4.sırada yer alıyor. Lider Sarayköyspor’un 8 puan gerisinde yer alan Çivril’de hedef ikinci yarıdaki tüm maçları kazanmak.

DAR ROTASYON DEVAM EDİYOR

Ligin ilk yarısında sakatlıklar ve cezalılar nedeniyle dar bir rotasyonda mücadele eden yeşil beyazlılarda, sıkıntı ikinci yarıda da devam ediyor. 3 haftada bazı oyuncularını sakatlığa kurban veren Çivril’de son Sarayköy maçının 72.dakikasında Basri’nin ayağında çatlak meydana geldi. maçın son 20 dakikasını 10 kişi tamamlayan Çivril, buna rağmen maçı 2-1 kazanmasını bilmişti.

MUHTEŞEM BİR ÖZVERİ VAR

Sarayköy 1926 FK karşısında alınan galibiyetini futbolcuların istediğini belirten Yeşil Çivril Belediyespor Teknik Direktörü Murat Ünsüz, “Takımın muhteşem özverisi maçın kısa özeti olabilir. Futbolcu arkadaşların bu maçı kazanmayı çok istedi. Çok iyi oynamadık ama kazanmasını bildik. Denizli'de olduğu gibi bizde de ekonomik sorunlar var tüm sıkıntılara rağmen müthiş bir özveri var. Sporcu arkadaşlarda her zorluğa karşı hep beraber çalışmaya devam ediyoruz. Yukarıyı zorlayabildiğimiz kadar zorlamak istiyoruz” dedi.

YASİN’E AYRI PARANTEZ AÇTI

Son maçların en formda ismi olan Yasin Ayçiçek’e ayrı bir parantez açan Ünsüz, “Yasin Sarayköy maçını koparan isimdi. Çok başarılı ve istikrarlı bir futbolcu. Yasin, Gökhan gibi isimler deneyimi ile takımı sırtlıyor. Yasin’i Denizli’deki profesyonel ve BAL ekipleri değerlendirmeli. Gelecek vaat eden bir futbolcu” diye konuştu. Gökhan KARAISLI-özel haber

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web