Denizli 37°C
09 Temmuz 2020 - Perşembe

Çivril’de coşkulu start!

2019-07-02 10:05:28 |
Haber Merkezi
Çivril’de coşkulu start!

Çivril Belediyesi ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün birlikte organize ettiği yaz Spor Okulları, 320 çocuğun katılımı ile başladı.

Çocukların sağlıklı birey olarak büyümeleri, yeteneklerini sergileme fırsatı vererek boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri ve kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için Çivril Belediyesi öncülüğünde her yıl düzenlenen Yaz Spor Okulları, 320 çocuğun katılımı ile start aldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan törende konuşma yapan Çivril belediye başkanı Niyazi Vural “Yaz Spor Okullarımız, kötü alışkanlıklardan uzak duran, spor yapmayı ve sağlıklı bir yaşamı hayat tarzı olarak benimsemiş, özgüveni ve yetenekleri ile her yaştan insana örnek olan, çevresi ve dünyayı tanıyıp iyi bir iletişim kurabilen bir nesil için atılmış önemli adımlardan biridir” dedi.

8 BRANŞTA EĞİTİM

İlçe stadında düzenlenen törenle başlayan yaz spor okullarında futbol, voleybol, basketbol, tenis, okçuluk, güreş ve bilek güreşi olmak üzere 8 branşta eğitim verilecek. Yaz Spor Okullarının açılış törenine Çivril Belediye başkanı Niyazi Vural, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Yeşil Çivril Belediye spor Kulüp Başkanı Mesut Kaygısız, Gençlik ve Spor İlçe müdürü Erkan Dündar, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Eroğlu, çok sayıda öğrenci ve veli ile vatandaş katıldı.


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web