Denizli 24°C
31 Mayıs 2020 - Pazar

ÇAPUTÇU’NUN HAYALİ GERÇEK OLDU

2019-10-03 08:57:05 |
Haber Merkezi
ÇAPUTÇU’NUN HAYALİ GERÇEK OLDU

Denizli Genç İş İnsanları Derneği, kendi yönetim binasını açtı. Merhum başkan Sadık Emre Çaputçu’nun fikriyle ortaya çıkan yeni bina, Çaputçu’nun ardından gelen iki yönetimin de yoğun çalışmalarıyla tamamlanarak kokteyl ile açıldı.

Denizli Genç İş İnsanları Derneği’nin (DEGİAD) genç yaşta vefat eden başkan Sadık Emre Çaputçu’nun hayali olan yönetim binası tamamlandı. Yeni hizmet binası, uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir açılış törenine sahne oldu. Denizli’nin gelecek vaad eden genç iş insanları Sadık Emre Çaputçu’nun mirası için bir araya geldi. Açılışa Denizli Milletvekili H. Teoman Sancar, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Denizli Baro Başkanı Müjdat İlhan, CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, DEGİAD Eski Dönem Başkanları ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Merhum DEGİAD Başkanı Sadık Emre Çaputçu’nun hayali olan yeni hizmet binası Yenişehir’de tamamlanarak açılışı gerçekleşti. DEGİAD Başkanı Hakan Urhan, “Yıllar önce Sadık Emre Çaputçu’nun yönetiminde bulunan Sedat Doğaç’ın satılık levhasını görerek o dönemin başkanı rahmetli Sadık Emre Çaputçu’ya söyleyerek satın alınan ancak temelini atmaya ömrü yetmeyen bir dönem sonra Başkan Melek Sözkesen ile temeli atılan ve benim dönemimde yapımı tamamlanan hizmet binamız rahmetli Sadık Emre Çaputçu’nun ne kadar ileri görüşlü bir kişi olduğunu bugün bir kez daha gözler önüne serdi. Eminim ki, o da şimdi bizi izliyor ve tebessüm ediyordur. Mekânı cennet olsun. Onun bu mirasını tamamlamak bana ve yönetim kuruluma nasip oldu. DEGİAD Sadık Emre Çaputçu Hizmet Binamız tamamlandı. Siz değerli üyelerimiz ve davetlilerimiz bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederiz. Yeni binamız Denizli’mize ve birçok STK’ya örnek olmasını temenni ederiz. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. “ diye konuştu.

DEGİAD’ın yeni binası için sponsor olan ve katkı sağlayan isim ve firmalara teşekkür plaketi verildi. Son olarak binanın açılışı gerçekleşti. Davete katılan konuklar uzun yıllar sonra ilk defa bu şekilde bir açılışın gerçekleştiğini etti. Eski başkanlar ise geçmişten bu yana gelinen noktayı gurur verici olarak ifade ettiler. Denizli Genç İş İnsanları Derneği’nin yeni binası, çevre düzenlemesi davetliler tarafından çok beğenildi. Oğuzhan Yelgen

ÇAPUTÇU’NUN HAYALİ GERÇEK OLDU

ÇAPUTÇU’NUN HAYALİ GERÇEK OLDU

ÇAPUTÇU’NUN HAYALİ GERÇEK OLDU

ÇAPUTÇU’NUN HAYALİ GERÇEK OLDU

ÇAPUTÇU’NUN HAYALİ GERÇEK OLDU

ÇAPUTÇU’NUN HAYALİ GERÇEK OLDU


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web