Denizli 19°C
13 Kasım 2018 - Salı

Çameli’de hataya yer yok

2017-12-07 06:30:53 |
Haber Merkezi
Çameli’de hataya yer yok

Çamelispor Teknik Direktörü Ömer Gül, ilk yarının son haftasını oynayacakları Başkarcı maçında hata yapmak istemediklerini söyledi. Gül, “Kolay görünen bir maç gibi gözükebilir ama işimizi hiçbir zaman şansa bırakmamak lazım. Aynı performansla çok çalışıp kazanmak istiyoruz” dedi.

Denizli 1. Amatör Küme C Grubunda ilk yarının son haftası olan 9. Haftada deplasmanda Başkarcı İdman Yurdu’na konuk olacak olan Çamelispor’da hazırlıklar sürüyor. Teknik Direktör Ömer Gül yönetiminde devam eden çalışmalarda, takım Başkarcı maçının taktik çalışmasına devam ediyor. Süper Amatör Lig hedefi ile başladığı sezonda iyi bir performans yakalayan ve en yakın rakibinin 7 puan önünde ikinci sırada yer alan yeşil beyazlılar, Başkarcı maçını da kazanarak kayıp yaşamak istemiyor.

LİDERLİK HESAPLARI

Grupta ilk üç sırayı alacak olan ekiplerin play-off grubuna katılacağını aktaran Gül, “Çok büyük bir aksilik olmazsa play-off’tayız. İkinci sıradayız ve üçüncü ile aramızda 7 puan var. Bu puan farkını sürekli olarak bu seviyede tutmak istiyoruz. Play-off’u garantiledik ama gözümüz bir yandan da grubu ilk sırada bitirmekte. Liderle ikinci yarıda evimizde oynayacağız. İlk maçı 1-0 kaybettik. Evimizdeki maçı daha faklı kazanırsak olası bir puan eşitliğinde öne geçebiliriz” dedi.

İYİ DURUMDAYIZ BOZMAK İSTEMİYORUZ

Takım içindeki uyumun en üst seviyede olduğunu aktaran Gül, “Bu uyumla iyi bir mücadele örneği sergiliyoruz. Çok iyi yoldayız. Bunu da bozmak istemiyoruz. Önümüzde Başkarcı maçı var. Onu daha kazanarak ilk yarıyı 24 puanda bitirmek istiyoruz. Devre arasında ise duruma göre belki takviye yapabiliriz ama şimdilik bir ihtiyacımız yok. Play-off için takviye yapabiliriz. Dediğim gibi şimdilik çok iyi yoldayız ve bunu asla bozmak istemiyoruz” diye konuştu. Gökhan KARAISLI

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web