Denizli 13°C
20 Nisan 2019 - Cumartesi

Çameli Alparslan’ı gözüne kestirdi

2018-04-14 07:00:01 |
Gökhan Karaıslı
Çameli Alparslan’ı gözüne kestirdi

Play-off grubunun 4. Haftasında bugün Alparslan Gençlikspor ile karşılaşacak olan Çamelispor’da hazırlıklar tamam. Başkan İsmail Aksoy, 4 puanlı iki takımın maçında kazanan tarafın kendileri olacağını söyledi. Aksoy, kalan 6 maçı da kazanmak istediklerini belirtti.

Denizli 1. Amatör Küme play-off grubunda heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Grupta 4 puanla 4 ve 5.sıralarda yer alan Alparslan Gençlikspor ile Çamelispor, 4. Hafta maçında karşı karşıya gelmeye hazırlanıyor. Saraçoğlu Sahasında saat 17’de başlayacak olan maç öncesi her iki takımda gözünü galibiyete dikti. 9 haftalık periyodun yarısına gelindiği ligde her puanın altın değerinde olduğunu ifade eden Çamelispor Kulüp Başkanı İsmail Aksoy, kalan 6 maçı da kazanmak istediklerini söyledi.

ARTIK PUAN KAYBI YOK!

Gruptaki yer takımın güçlü olduğunu belirten Aksoy, “Her takımın sonucu ne olursa olsun bir gücü var. Biz de bu gücümüzü sahaya yansıtamaya çalışıyoruz. Her iki ekip için de zor bir maç olacak. Kazanmak istediğimiz bir maç. 4 puanlı iki ekibin karşılaşmasında kazanan biz olmak istiyoruz. Süper Amatör Lig yolunda artık puan kaybetmemiz gerekiyor. İlk 3 haftada bu hakkımızı yeterince kullandık. Aynı hataları yapmak istemiyoruz” dedi. Gökhan KARAISLI

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web