Denizli 30°C
25 Nisan 2018 - Çarşamba

ÇAL'DA HAREKAT BAŞLADI

2017-04-20 09:01:08 |
Haber Merkezi
ÇAL'DA HAREKAT BAŞLADI

Denizli'yi önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig'de temsil edecek 4 takımdan birisi olan Çal Belediyespor'da kadroyu güçlendirme çalışmaları başladı. Siyah beyazlılar Kürşat Taş yönetiminde daha güçlü bir kadro için 15 yeni transfer yapmayı planlıyor.

Denizli Süper Amatör Lig'i Kale Belediyespor'un ardından ikinci tamamlamasına rağmen tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig'e yükselme başarısı gösteren Çal Belediyespor'da BAL için kadro çalışması başladı. Devre arasında Cahit Arım'ın yerine teknik direktör olarak göreve başlayan Kürşat Taş ile önümüzdeki sezon da yola devam kararı alan siyah beyazlılar, güçlü bir kadro oluşturmak için kolları sıvadı. Önce stadı Bölgesel Amatör Lig için yeniden şekillendirecek olan yönetim altyapıyı da daha güçlü hale getirmek için çalışmalarına başladı. Altyapının baştan aşağıya şekilleneceği takımda transfer çalışmaları ise başladı.

Geçen hafta yönetimle masaya oturan Kürşat Taş'a transfer konusunda tam yetki verildi. Taş ve ekibi, kadroyu daha güçlü hale getirmek için öncelikle mevcut kadroyu yeniden şekillendirecek. Kulübe yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre siyah beyazlıların 15 yeni futbolcuyu kadroyu katmayı düşünüyor. Çalışmaları bir iki ay içerisinde bitirmeyi hedefleyen takımda Teknik Direktör Taş, "güçlü bir kadro oluşturmak istiyoruz. Bunun için çalışıyoruz. Kaç transfer yapacağız belli değil ama amacımız takımı BAL için güçlü bir yapıya büründürmek" dedi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web