Denizli 10°C
23 Şubat 2020 - Pazar

Buldan’da yaz spor okulu açıldı

2019-07-27 06:51:20 |
Gökhan Karaıslı
Buldan’da yaz spor okulu açıldı

Buldan Kaymakamlığı, Buldan Belediyesi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün birlikte organize ettiği Yaz Spor Okulları törenle açıldı. “Buldan’da spor yapmayan kalmayacak” sloganı 12 branşta açılan Yaz Spor Okulları’na bin 200 öğrenci kayıt yaptırdı.

Bu yıl ilk kez Buldan Kaymakamlığı, Buldan Belediyesi ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün birlikte tertiplediği Yaz Spor Okullarına ilgi yoğun oldu. Yaz Spor Okulları, Buldan Spor Salonu’nda düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine Kaymakam Murat Sarı, Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Haluk Tuncay, ilçe protokol üyeleri ile sporcular ve veliler katıldı. Karate, Tenis, Basketbol, Yüzme, Voleybol, Pilates –Jimnastik, Okçuluk, Tiyatro –Drama, Gitar-Bağlama ve Halk oyunları gibi 12 branşta açılan yaz okullarına 5-18 yaş arası bin 200 öğrenci kayıt yaptırdı. Kurslar yıl boyunca devam edecek.

BULDAN’DA SPOR YAPMAYAN KALMAYACAK

Buldan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Tolanvağa “Buldan’da spor yapmayan kalmayacak” sloganı ile açtıkları ve bu hedefe ulaşmak için çalışacaklarını vurguladı. İlçe protokol l üyeleri yaz spor okulunda açılan Branş hocalarına hediye vererek teşekkür etti. Yaz Spor Okulları açılış töreni, öğrencilerin spor gösterisi ile sona erdi. HABER MERKEZİ

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web