Denizli 32°C
25 Haziran 2018 - Pazartesi

BAL'DA SEVİL'LE DEVAM

2017-04-20 09:03:15 |
Haber Merkezi
BAL'DA SEVİL'LE DEVAM

Süper Amatör Lig şampiyonu olarak önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig'de mücadele etmeye hak kazanan Kale Belediyespor, BAL için Mehmet Ali Sevil ile devam etme kararı aldı. Yeşil beyazlılar Sevil yönetiminde güçlü bir kadro kurmak için kolları sıvadı.

Bir önceki sezon Pamukkalespor'u Bölgesel Amatör Lig'e çıkarma başarısı gösteren bu sezon da Kale Belediyespor'u aynı lige çıkaran Mehmet Ali Sevil, önümüzdeki sezon BAL'da mücadele edecek. Kale Belediyespor yönetimi, deneyimli hoca ile yola devam etme kararı aldı. Öncelikle Sevil ile anlaşan kulüp, Sevil'in isteğine göre yardımcı antrenörleri belirleyecek. Yeşil beyazlılar, Eylül'de başlayacak yeni sezon öncesi iddialı bir kurma yolunda da ilk adımları atacak. Bu kapsamda takımın mevcut kadrosu yeniden şekillenecek. Takımda kalacak ve gideceklere Sevil karar verecek. Takımın BAL'da mücadele edecek bir kadroya erişmesi için büyük bir revizyon yapılması bekleniyor.

DOĞRU KARAR ALDIK

Anlaşma görüşmeleri sonrası açıklama yapan Kale Belediyespor Başkanı Hıdır Ercedoğan, "Sevil hoca ile anlaşmakta doğru karar aldık. Bu sezon bize unutulmaz bir sezon yaşattılar. Önümüzdeki sezon da aynı başarıyı yakalayacağımızı düşünüyoruz. Bunun için Sevil hocamızın raporunu bekleyeceğiz. Ona göre de çalışmalara başlayacağız" diye konuştu.

ÇOK DAHA GÜÇLÜ OLACAĞIZ

Yapılan imza töreni sonrası açıklamalarda bulunan Mehmet Ali Sevil, "Bizim için güzel bir sezon oldu. Seneye daha büyük bir alanda mücadele edeceğiz. Bunun için kendimizi şekillendirmemiz gerekiyor. Başkan Hıdır Ercedoğan ile masaya oturacağız ve daha güçlü bir Kale Belediyespor'u inşa edeceğiz. İlimizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bunun için de çok çalışmamız lazım" dedi.

Sevil'i Kale Belediyesporlu yapan imza törenine Kulüp Başkanı Hıdır Ercedoğan, Ali Sayıntürk, Mehmet Ün, Hasan İncekara ve Pasaj Taraftar Üyesi Oğuz Ercedoğan katıldı. Anlaşmanın ardından hatıra fotoğrafı çektirildi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web