Denizli 27°C
23 Ekim 2019 - Çarşamba

Baba-Kız Kozlarını Paylaştı

2019-06-19 06:59:34 |
Gökhan Karaıslı
Baba-Kız Kozlarını Paylaştı

Denizli’de Babalar Gününde, Horozkent FK farklı bir etkinliğe imza attı. Yeşil siyahlılar, babalar ile kızlarını yeşil sahada buluşturdu. Albayrak’ta gerçekleşen maçlarda kazanan Horozkent olurken, babalar ve kızlarının kıran kırana mücadelesi dikkat çekti.

Denizli’nin tek kadın futbol takımı Horozkent Futbol Kulübü, her yıl Haziran ayının üçüncü Pazar gününde kutlanan Babalar Gününde farklı bir etkinliğe imza attı. Yeşil siyahlı kulüp Babalar Kızlarına Karşı temasıyla kulüp bünyesinde bulunan futbolcularla babalarını yeşil sahada buluşturdu. Minik, yıldız ve genç kategorilerinde oynanan maçlarda babalar ile kızları kozlarını paylaştı. Maçlar Albayrak’ta bulunan tesislerde yapıldı.

KIRAN KIRANA MÜCADELE

Çok sayıda velinin katıldığı etkinlikte maçları gönüllü hakemler yönetti. Babalar kızlarına karşı zaman zaman zorlansa da kıran kırana mücadelede kazanan dostluk oldu. Eğlencenin bol olduğu Babalar Günü etkinliğinde yönetim kurulu üyelerinin performansı dikkat çekti. Başkan Yardımcısı Abdülbaki Aras, “Bizim için çok eğlenceli bir etkinlik oldu. 2 gol atmayı başardım. Bu benim açımdan çok kıymetli. Kadın futboluna yatırım yapıyoruz. Kızlarımıza güveniyoruz. Bugün özel bir etkinlik yapmak istedik. Sağ olsun velilerimiz de bizi yalnız bırakmadı” dedi.

GELENEKSEL HALE GELECEK

Başkan Kamil Karabuğa ise, “Babalar Gününde en güzel etkinliği yapmak istedik. Başardık da. Çok keyifli anlar geçirdik. Babalar kızlarına karşı iyi direnç gösterdi. Gol olunca herkes sevindi. Kaybeden olmadı. Kazanan ise Horozkent Spor Kulübü oldu. Biz kendi yağımızda kavrulan çok değerli bir aileyiz. Bu aile her zaman büyüyor. Büyüyen ailemiz için önemli bir etkinlik. Geleneksel hale getirmek istiyoruz. Emeği geçenlere ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web