Denizli 34°C
25 Eylül 2018 - Salı

ATATÜRK’TE ZORLU RANDEVU

2018-04-13 12:28:40 |
Gökhan Karaıslı
ATATÜRK’TE ZORLU RANDEVU

Denizli’nin önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan 3.takımını belirleyecek maçın günü geldi çattı. Pazar günü Atatürk Stadında saat 15’te başlayacak olan maçta Çal Belediyespor ile Tavas Birlikspor karşı karşıya gelecek. Zorlu maçta her iki ekip de iki kapalı ve bir kale arkası tribününde oturacak. Maraton’a ise seyirci alınmayacak.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’in 2018-2019 sezonunda Kale Belediyespor ve Serinhisarspor ile birlikte mücadele edecek olan 3. Denizli takımını belirleyecek maç Pazar günü saat 15’te Atatürk Stadyumunda oynanacak. Bölgesel Amatör Lig 8. Grup’ta sezonu il sıralamasında ikinci sırada bitiren Çal Belediyespor ile Süper Amatör Lig ikincisi Tavas Birlikspor arasında maç kıyasıya bir mücadeleye sahne olacak. Çal, ligde kalmak için Tavas ise ilk kez Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak için mücadele edecek.

TRİBÜNLER BÖLÜŞÜLDÜ

Play-Out maçında kulüplere eşit yer ayrıldı. Çal Belediyespor taraftarları Kapalı Tribün B Üst, A Alt ve 1 Nolu kale arkasına oturacak. Her iki kulübe de 4 bin 8’er kişilik yer tahsisi yapıldı. Tavas’a ise Kapalı E üst ve E alt ile birlikte 2 numaralı kale arkası tribünleri tahsis edildi. Maraton tribünü, güvenlik gerekçesi nedeniyle taraftar alınmayacak. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web