Denizli 15°C
12 Aralık 2019 - Perşembe

Aksoy, “Destek bulamadık”

2019-08-15 07:11:46 |
Gökhan Karaıslı
Aksoy, “Destek bulamadık”

Çamelispor Başkanı İsmail Aksoy, katılım başvurusu yaptıkları SAL’dan çekilme nedenlerinin destek bulamamaları olduğunu açıkladı. Aksoy, “Çok emek verdik ama olmadı. Takımı buraya kadar getiren bizleriz. Daha kötüye gitmemesi için erkenden çekilme kararı aldık. Çok üzgünüz” dedi.

29 yıllık Süper Lig hasretini geçen sezonun başında dindiren ve ilk sezonunda ligde kalmayı başaran Çamelispor, yeni sezon için Süper Amatör Lig’e katılım başvurusunu yapmasına rağmen, lige katılmama kararı aldı. Yeşil beyazlıların bu kararının ardından Başkan İsmail Aksoy, açıklamalarda bulundu. Kulübün resmi sosyal medya hesabında yer alan açıklamada, herhangi bir destek bulamadıkları için ligden çekilme kararı aldıklarına dikkat çekildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Çamelispor Kulübü maddi imkansızlıklardan dolayı ve ilgi ve alakasızlıklardan dolayı tüm spor karşılaşmalarından çekilmiştir. Şu ana kadar hedefleri Çameli ilçesini tanıtımını ve Gençleri kötü alışkanlıklarda uzak tutmak ve devlete millete sağlıklı bireyler yetiştirmek olan hedefimize ulaşamasak da çok çaba sarf ettik.

İlçemize karşı sosyal sorumluluklarımızı hep yerine getirdik. İlçemiz ve Yöneticilerimiz bunları iyi değerlendirmediler ve verilen sözler tutulmadığından dolayı yönetim kurulu arkadaşlarla böyle bir karar aldık. Çamelispor olarak Denizli amatör kulüpleri arasında ilk sosyal medya işini başlattık.10 yıllık hesaplarımızı ilk önce karartacağız ve sonrasında kapatacağız. Şimdiye kadar bize destek olan herkese teşekkür ederiz. ilçeye daha fazla zarar veremezdik” denildi. Gökhan KARAISLI

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web