Denizli 16°C
22 Kasım 2019 - Cuma

Aissati’ye verilen süre bitti!

2019-07-13 08:01:09 |
Gökhan Karaıslı
Aissati’ye verilen süre bitti!

Denizlispor’da iç transferde verilen teklifin 3 kez yükseldiği Aissati’ye verilen süre sona erdi. Faslı oyuncunun yeşil siyahlıların verdiği teklife henüz bir cevap vermediği öğrenildi. Asbaşkan Ali Fırat, “Biz teklifimiz yaptık. Cevap bekliyoruz” dedi.

Süper Lig’in yeni sezonu için ilk 5’i zorlayacak bir kadro kurmayı hedefleyen Yukatel Denizlispor’da transfer çalışmaları sürüyor. İç ve dış transferde şimdiye kadar çok sayıda kişiyle görüşen yeşil siyahlılarda transferin en bilinmez ismi olan IsmailAissati konusundaki belirsizlik sürüyor. 1,5 sezon önce BalıkesirsporBaltok’tan takıma dahil olan yeşil siyahlı formayla çıktığı 57 maçta 3 gol 13 asistlik performans sergileyen Faslı oyuncunun transfer komitesi tarafından kendisine verilen sürede kulübe herhangi bir cevap vermediği öğrenildi.

500 BİN AVRO İSTEDİ

Geçen yıl takımda 225 bin avroya oynayan 30 yaşındaki futbolcu, Süper Lig’deki yeni sezonu için 500 bin avro istedi. Yönetimin ücreti yüksek bulmasının ardından Aissati’nin menajeri Denizli’ye çağrıldı. Yapılan görüşmede Faslı oyuncu 450 bin avroya düşerken, yönetim son teklifini 400 bin avro olarak iletti ve beklemeye geçti. Aissati ise düşünmek istediğini ifade ederek süre talep etti ancak istediği süre içerisinde teklife olumlu yada olumsuz bir dönüş yapmadı.

BEKLİYORUZ

Aissati konusunda açıklamalarda bulunan Futbol Şubeden Sorumlu Asbaşkan Ali Fırat, “1. Lig’de sezonun sona ermesinin ardından iç transferde yola devam edilecek isimler belirlendi. Bu kapsamda çalışmalar yapıldı. Görüşülen isimler arasında Aissati de vardı. Biz teklifimizi yaptık. Süre talep edildi onu da verdik. İstenilen süre içerisinde herhangi bir dönüş olmadı. Biz teklifimizi yaptık ve beklemeye geçtik. Gelip gelmemek artık onun elinde” dedi.

 

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web