Denizli 24°C
30 Mayıs 2020 - Cumartesi

AFYON KAMPI BAŞLIYOR

2019-07-04 11:20:30 |
Haber Merkezi
AFYON KAMPI BAŞLIYOR

Denizlispor’da birinci etap kampının yapılacağı Afyon kampı başlıyor. Afyon’a taşınacak olan yeşil siyahlılarda Teknik Direktör Yücel İldiz, “Daha almamız gereken çok yol var. Önümüzde 1 aylık bir maraton var. Süper Lig’de ses getirecek bir ekip olacağız” dedi.

Süper Lig’in yeni sezonu için çalışmalarını sürdüren Yukatel Denizlispor’da, birinci etap kamp çalışmalarının yapılacağı Afyon kampı başlıyor. Bugün Afyonkarahisar’a gidecek olan yeşil siyahlılar, burada 12 gün boyunca kamp yapacak. İzinli olan Sapunaru, Kehinde, Stachowiak, Rodallega ve yeni transfer Sacko da bugün kampa katılacak. Horoz’da Afyon kampı öncesi Teknik Direktör Yücel İldiz, Haluk Ulusoy Tesislerindeki çalışma öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Sacko’yu da alarak dış transferdeki katkıyı 5’e çıkaran Horoz’da İldiz, 8 transfer daha yapacaklarını açıkladı. Denizlispor’un sıkıntılı günlerden aydınlık günlere ulaştığını aktaran İldiz, “Bunda herkesin emeği var. Bu emeği boşa çıkarmak istemiyoruz. Süper Lig’de iyi bir sezon geçirmek istiyoruz” dedi.

İKİNCİ KAMPA KADAR TRANSFER TAMAMLANACAK

Şimdiye kadar 5 transfer yaptıklarını aktaran İldiz, “İkinci kamp yani Bolu kampına kadar transferi tamamlamak istiyoruz. Hedefimiz, geçen yıl 1. Lig’de oynadığımız oyunu yeniden ortaya koymak. Süper Lig’e yakışan bir futbol oynamak istiyoruz. Ligde eksikliklerimizi tamamlayarak ses getiren bir ekip olmak istiyoruz” diye konuştu.

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web