Denizli 29°C
17 Eylül 2019 - Salı

ADAM İMZALADI!

2019-06-13 13:36:19 |
Gökhan Karaıslı
ADAM İMZALADI!

Denizlispor’da transfer çalışmaları sürüyor. Yeşil siyahlılar, bu kapsamda ikinci resmi imzayı kaleci Adam Stachowiak’a attırdı. 32 yaşındaki Polonyalı kaleci, 1 yıl daha yeşil siyahlı formayı giyecek. Kalecinin ne kadar alacağı açıklanmazken, Horoz bugün dış transferde iki isme daha imza attıracak.

Süper Lig için iddialı bir kadro kurmayı hedefleyen Denizlispor’da transfer çalışmaları sürüyor. 1. Lig’de şampiyonluğu elde eden kadronun kemik yapısını bozmak istemeyen yeşil siyahlılar, iç transferde ikinci hamlesini gerçekleştirdi. Daha önce sol bek Kerem Can’a imza attıran Horoz, kaleci Adam Stachowiak’ın sözleşmesini yeniledi. 32 yaşındaki Polonyalı kaleci, 1 yıllık sözleşmeyi imzaladı. Sözleşmenin maddi boyutu açıklanmazken, Leh kaleci ligde 11 maçta kalesini gole kapattığı takdirde 20 bin avro ekstra prim kazanacak. Bu sezon 32 maçta kalesinde 29 gol gören Stachowiak, Haluk Ulusoy Tesislerindeki imza töreninde, Denizlispor’da kaldığı için mutlu olduğunu söyledi.

KAMPA YÜZDE 75’İ TAMAM

İmza töreninde açıklama yapan Başkan Ali Çetin, “Bugün iç transferde Kerem Can’ın ardından ikinci resmi imzamızı Adam Stachowiak’a attırıyoruz. Kalecimizin kalmasından mutluyuz. İki taraf için makul bir sözleşme imzaladık. Her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum. 1 Temmuz’da kampımız başlayacak. O zamana kadar transferlerin yüzde 75’i tamamlanmış olacak. Yarın(Cuma) yurt dışından iki isim imza için gelecekler. Zaten kendileri Türkiye’de de futbol oynamış oyuncular” dedi.

AİSSATİ’DE PRÜZ DEVAM EDİYOR

Basın mensuplarının Aissati sorusuna da cevap veren Çetin, “Aissati’nin burada kalmasını biz istiyoruz, menajeri istiyor ancak hala kendisinden bir cevap gelmedi. Neden bu kadar gecikti bilmiyoruz. Teklifimizi yaptık bekliyoruz” diye konuştu. Gökhan KARAISLI

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web