Denizli 31°C
21 Haziran 2019 - Cuma

2 OCAK’A KADAR İZİN

2018-12-25 13:44:40 |
Gökhan Karaıslı
2 OCAK’A KADAR İZİN

Spor Toto 1. Lig’de ilk yarıyı ikinci sırada tamamlayan Denizlispor, 18 Ocak’ta başlayacak olan ikinci yarının hazırlıklarına 2 Ocak’ta başlayacak. 10 gün Antalya’da kamp yapacak olan Horoz, 14 Ocak’ta Denizli’de hazırlıklarına devam edecek. Yeşil siyahlılar, bu süre içerisinde 4 yeni ismi kadrosuna katmayı hedefliyor.

Son yılların en iyi performansını gösterdiği Spor Toto 1. Lig’de 2018-2019 sezonunun ilk yarısını 36 puanla ikinci sırada tamamlayan Denizlispor, Cuma günü oynadığı İstanbulspor maçının ardından tatile girdi. Ağustos ayından bu yana zorlu bir mücadeleye girişen yeşil siyahlılar, kötü başladığı iyi bitirdiği ilk yarının ardından 10 günlük izne çıktı. 2 Ocak’a kadar izin yapacak olan Horoz, 18 Ocak’ta başlayacak olan ikinci yarı için 2 Ocak’ta Antalya’da bir araya gelecek. 10 gün boyunca Antalya’da kamp yapacak olan Denizlispor, bir günlük iznin ardından 14 Ocak’ta Denizli’de hazırlıklarına devam edecek.

ÇETİN DESTEK İSTEDİ

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, yeniden bir uyanış sergileyen ve ilk yarıyı ikinci sırada tamamlayan kulübe daha çok destek olunulması gerektiğine dikkat çekti. Denizli’nin önemli bir sanayi şehri olduğunu aktaran Çetin, “Buna rağmen şehir Denizlispor’a sahip çıkmıyor. Son dönemde taraftarın desteği ve inancımızla belirli bir noktaya geldik. İkinci yarı şampiyonluk için mücadele edeceğiz. Bu yolda destek bekliyoruz” dedi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web