Denizli 35°C
25 Ağustos 2019 - Pazar

‘15. Bitirsek Başarıdır’

2019-07-06 06:54:31 |
Gökhan Karaıslı
‘15. Bitirsek Başarıdır’

Recep Niyaz, “Gelen transfer teklifleri vardı ancak benim tek düşüncem Denizlispor ile Süper Lig’de oynamak. Öncelikle hedeflerimizi gerçekleştireceğiz. Burada başarılı olarak ilerleyen dönemde büyük takımlarda, büyük liglerde oynamak istiyorum” dedi. Denizlispor kaptanı Mehmet Akyüz, yeni sezon için hedefin ligde kalmak olduğunu söyledi. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Akyüz, “Süper Lig’de mücadele ediyorsunuz. 15. bitirmek iyi bir sonuç. Benim için bir başarıdır” dedi.

Süper Lig’deki yeni sezonuna hazırlanan Yukatel Denizlispor’da kaptan Mehmet Akyüz ve Recep Niyaz basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kameraların karşısına geçen Akyüz, yeni sezonun Denizlispor için hayırlı olmasını diledi. Akyüz, “1. Lig’den çok daha üst seviyede olan bir ligde oynayacağız. Sürekli zor maç oynayacağız. Buna hazırlanmamız gerekiyor. Hedefimiz ligde kalmak. Süper Lig’de yeni bir ekibiz. 15. bitirdiğin zaman iyi bir sonuç. Benim için başarıdır” diye konuştu.

REKABET ÇOK ŞEY KATACAK

Rodallega sorularına da cevap veren Akyüz, “Onun kariyerini herkes biliyor. Kaliteli bir oyuncu. Süper Lig’de oynamak için o kalite lazım. Takıma Rodallega gibi çok sayıda kaliteli oyuncu katılacak. Bu bir rekabet ortamı yaratacak. Denizlispor için bizim için çok şey anlam ifade ediyor. Rekabet, bu takıma çok şey katacak ve başarıyı getirecek” şeklinde konuştu.

TEK DÜŞÜNCEM DENİZLİSPOR

Horoz’un 10 numarası Recep Niyaz ise kendine gelen tekliflerin olduğunu ancak Denizlispor’da kalmak istediğini söyledi. Niyaz, “Ben ilk kez Denizlispor’la Süper Lig’de oynayacağım. Bu camianın içinde bulunmak ayrıca onur ve gurur. Bu ligde hem takım hem de futbolcu olarak kalmak asıl hedefimiz. Gelenler ve gidenler var. Ne kadar bu ligde alışkın oyuncular olursa, ne kadar bu ligde devam edersek o kadar iyi olacak. Öncelikli hedefimiz ilk 2 sezonda bu ligde kalmak. Bu hedefi tutturmak için buradayız. Transfer döneminde teklifler geldi ancak burada uygun şartlar olduğu sürece kalmak istiyorum. Başarılar yakalayıp, her futbolcu gibi bende daha büyük takımlarda ve büyük liglerde oynamak istiyorum” dedi. Gökhan KARAISLI

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web