Denizli 25°C
26 Mayıs 2020 - Salı

Lösemiyi yenen Arda’ya ziyaret

2019-11-08 12:22:14 |
Haber Merkezi
Lösemiyi yenen Arda’ya ziyaret

Çameli’de ilçe protokolü, lösemi hastalığını yenen minik Arda Oymak’ı ziyaret etti. Protokol ziyarette maske takarak lösemili çocuklara destek oldu.

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftasında Çameli’de çok özel bir ziyaret gerçekleştirildi. Çameli Kaymakamı Didem Dinç Özay, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve Çameli Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Muzaffer Adak, Yüksekokul Sekreteri Muammer Güngör Erdoğan ile birlikte " lösemi hastalığından tedavi ile iyileşen ilçeye bağlı Bıçakçı Mahallesinde yaşayan Arda Oymak'ı ziyaret etti.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Lösemili Çocuklar Haftası'nda maske farkındalığını desteklediğini ifade eden Kaymakam Dinç ve Başkan Arslan, Arda’ya ve tüm lösemili çocuklara destek olmak amacıyla maske taktı. "Maskeler bizi değil, çocuklarımızı korumak için var" mesajı veren Başkan Arslan, “Lösemi Haftası dolayısıyla lösemi hastası tüm çocuklara acil şifalar diliyoruz” dedi. Oymak ailesi ve Arda Oymak gerçekleşen ziyaretten duydukları memnuniyetleri dile getirerek Kaymakam Özay ve Başkan Arslan'a teşekkür etti. Ergün TOS


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web