Denizli 27°C
24 Ekim 2019 - Perşembe

Yıldız’dan görkemli açılış

2018-10-13 06:51:45 |
Gökhan Karaıslı
Yıldız’dan görkemli açılış

CHP Merkezefendi Belediye Başkanı aday adayı Sabri Yıldız, seçim ofisini açtı. Çok sayıda partilinin katıldığı açılışta Yıldız, “Merkezefendi’ye sözümüz var. İşsizliğin ve yoksulluğun olmadığı bir ilçe yaratacağız. Seçim çalışmalarımıza ezber bozucu bir şekilde başlıyoruz” dedi.

Yerel seçimlere 6 ay kala CHP’den Merkezefendi Belediye Başkanı aday adayı olan Sabri Yıldız, adaylığını açıklamasının ardından seçim ofisini de açtı. Altıntop Mahallesi 854 Sokak üzerinde bulunan ofisin açılışı büyük bir coşku ile yapıldı. Açılışa CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, CHP Pamukkale Belediye Başkan aday adayı Ahmet Divarcı, Yıldız’ın eşi Gülay Yıldız ve partililer katıldı. Seçim ofisini 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Gününde açan Yıldız, sözlerine de bu güne değinerek başladı.

MERKEZEFENDİ’YE SÖZÜMÜZ VAR

Merkezefendi’yi alacaklarını belirten Yıldız, işsizlik ve yoksulluğun olmadığı bir ilçe oluşturmayı hedeflediklerini söyledi. Yıldız, "Merkezefendi' ye sözümüz var. Bütünleştirici bir güç olacağız. Merkezefendi'yi bilim, sanat ve kültürün merkezi yapacağız. İşsizliğin ve yoksulluğun olmadığı bir ilçe yaratacağız. Seçim çalışmalarımıza ezber bozucu bir şekilde yarın başlıyoruz. Birle kazanıp birlikte başaracağız" dedi.

MİSAFİRLERİNİ KAPIDA KARŞILADI

İl Başkanı Mahir Akbaba da, CHP olarak 2019 Mart yerel seçimlerinde alabildikleri kadar belediyeyi alarak bu ilçeleri altıok ile yönetmek istediklerini söyledi. Konuşmaların ardından Akbaba, Varlıker, Yıldız ile eşi Gülay Yıldız, seçim ofisinin açılış kurdelesini kesti. Açılışın ardından Yıldız, gelen tüm misafirlerini kapıda karşıladı. Gökhan KARAISLI

 

Etiketler ; politika haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web