Denizli 33°C
10 Ağustos 2020 - Pazartesi

TAVAS İLÇE BAŞKANLIĞINA KOCAYİĞİT ATANDI

2020-02-13 12:51:57 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
 TAVAS İLÇE BAŞKANLIĞINA KOCAYİĞİT ATANDI

TAVAS İLÇE BAŞKANLIĞINA KOCAYİĞİT ATANDI

Tavas Milliyetçi Hareket Partisi İlçe yönetiminin istifası sonrasında ilçe başkanlığına Cahit Celelet Kocayiğit atandı.

Tavas İlçe yönetiminin istifası sonrasında Tavas İlçe yönetiminin ataması yapıldı. İl Başkanı Cafer Birtürk, atama görev yazısını Cahit Celelet Kocayiğit’e teslim etti.

Kızılcabölük Belde teşkilatı kurucularından olan Kocayiğit, şu zorlu günlerde ülkücü camiası için elinden gelen çalışmayı yapacağını ifade ederek; “ Zaten yıllardır MHP olarak çalışmalarımız devam ediyor. Kızılcabölük Belde teşkilatını ülküdaş arkadaşlarımızla kurmuştuk. Belde Belediye Başkanlığı için çalışmalar yapmış ve Kızılcabölük’ün son belediye başkanı olarak MHP’den çıkarmıştık. Bundan sonra da çalışmalarımız durmadan devam edecek. Ülke olarak zor günler geçiriyoruz. Bu zorlukları hep birlikte el ele vererek parti ayrımı gözetmeksizin çalışmalarımıza devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde bu zorlukları aşacağımıza inanıyorum. Tavas MHP ilçe teşkilatı olarak çalışmalarımıza başladık. Ülkesini vatanını bayrağını seven herkese kapımız açık. Hiçbir ayrım gözetmeksizin vatandaşlarımıza kapımız açık.

 Bana bu görevi layık gören Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye, İl Başkanımız Cafer Birtürk’e milliyetçi camiamıza teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.  


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web