Denizli 35°C
21 Ağustos 2019 - Çarşamba

Subaşıoğlu’ndan BBP’ye ziyaret

2019-01-21 12:36:49 |
Gökhan Karaıslı
Subaşıoğlu’ndan BBP’ye ziyaret

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Büyük Birlik Partisi’ni ziyaret etti. Subaşıoğlu, “Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu ve kurduğu Büyük Birlik Partisi, milli iradenin üstünlüğünden yana taviz vermez duruşuyla Türk siyasi tarihinde müstesna bir yere sahiptir” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ve AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç ile birlikte Büyük Birlik Partisi’ni ziyaret etti.  Büyük Birlik Partisi İl Başkanı İlhami Çiçek ve Büyük Birlik Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Aytekin Abaş'la bir süre sohbet eden Subaşıoğlu ve beraberindeki heyet, ülke gündemi ve yaklaşan yerel seçimlere ilişkin istişarelerde bulundu.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Büyük Birlik Partisi’nin Türk siyasetinin dönüm noktalarında sergilediği milli irade ve demokrasiden yana duruşlarıyla müstesna bir yere sahip olduğunu belirterek, “Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun ‘Namlusunu halka çevirmiş tanka selam durmam’ vecizesi, kendisinden sonra da partisinin rotası olmuştur. Her dönem demokrasi ve milli iradeden yana tavizsiz bir tavır sergileyen Büyük Birlik Partisi’nin duruşu takdire şayandır. Bugün burada, bu mümtaz siyasi hareketin temsilcileri olan Büyük Birlik Partili kardeşlerimle bir arada olmaktan büyük onur ve mutluluk duyuyorum. İl Başkanı Sayın İlhami Çiçek ile Merkezefendi İlçe Başkanı Sayın Aytekin Abaş beyefendiye misafirperverlikleri ve nezaketleri için teşekkür ediyorum” dedi.

BBP İl Başkanı İlhami Çiçek ve Merkezefendi İlçe Başkanı Aytekin Abaş da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. HABER MERKEZİ

 

Etiketler ; politika haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web