Denizli 23°C
23 Nisan 2019 - Salı

PAMUKKALE CHP’NİN KALESİ OLACAK

2018-12-24 07:32:10 |
Gökhan Karaıslı
PAMUKKALE CHP’NİN KALESİ OLACAK

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı, “ Pamukkale CHP’nin kalesi olacak. Ben kendime ve ekibime güveniyorum. 2 yıldan bu yana sokak cadde cadde vatandaşla iç içeydik. Allah izin verirse 31 Mart seçimlerine kadar da vatandaşlarımızla yan yana olacağız. Halkımızın hizmetinde, Pamukkale için çalışacağız. Teşkilatımın ve partimin desteğini her daim yanımda görmek istiyorum” dedi.

CHP Pamukkale İlçe Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı, hafta sonu Güneş Düğün Salonunda aralarında Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu ve ilçe teşkilatının buluştuğu kahvaltıda bir araya geldi. Kaynaşma ve birlik adına önem arz eden kahvaltıda teşkilatıyla yakın ilişki içinde olan CHP Pamukkale belediye Başkan Adayı Divarcı, yeni dönemde ekibi ve teşkilatıyla yeni projelere imza atacağının müjdesini verdi.

2 yıldan bu yana koltuk için değil Pamukkale için felsefesiyle yola çıkan CHP Adayı Ahmet Divarcı, seçim çalışmaları öncesi çalışmalarından bahsettiği davette teşkilatına karşı güven tazeledi.

PAMUKKALENİN ‘SÜTT’E İHTİYACI VAR

Aday adaylığı döneminden bu güne gelene kadar Pamukkale İlçesi için duraksız çalışan Ahmet Divarcı, hiçbir zaman mega proje, dev proje gibi cümlelerle halkın karşısına gelmeyeceklerini, hizmet adı altında verimsiz beton yığınları inşa etmeyeceklerini söyledi. Üretimin ve getirinin olduğu, insanların cebine sıcak paranın girdiği projelere imza atacaklarını ifade eden CHP’li Aday Divarcı, “Önceliğimiz insanımızın kursağından geçecek lokmaları büyütmeliyiz. Bunun için Pamukkale’yi Pamukkaleliyi kalkındıracak ve geliştirecek projelere imza atacağız. Bizim misyonumuz Pamukkale’de yaşayan vatandaşımıza hizmet etmek. Vizyonumuz ise bu güzel ilçeyi SÜTT’e doyurmak. Nedir bu SÜTT;   sanayi, üniversite, tarım Turizm. İşte Pamukkale bu projelerle marka kent olacak. Ayrıcalık kazanacak” dedi.

2019’DA 19 PROJE

Cumhuriyet Halk Partisi’ni temsil eden bir aday olarak ekibi ve teşkilatını arkasına alarak vatandaşa hizmet etmenin heyecanı içinde olduğunu belirten Ahmet Divarcı, “ Pamukkale CHP’nin kalesi olacak. Ben kendime ve ekibime güveniyorum. 2 yıldan bu yana sokak cadde cadde vatandaşla iç içeydik. Allah izin verirse 31 Mart seçimlerine kadar da vatandaşlarımızla yan yana olacağız. Halkımızın hizmetinde, Pamukkale için çalışacağız. Teşkilatımın ve partimin desteğini her daim yanımda görmek istiyorum. 2019’da 19 Proje vatandaşımız ile vatandaşa hizmetinde nasıl olduğunu beton dikerek değil fabrika açarak göstereceğiz” diye konuştu.

EKİBİME VE TEŞKİLATIMA İHTİYACIM VAR

Hizmet için tek tabanca durumdan çıkarak  mensubu olduğu CHP İlçe Teşkilatının desteğini her fırsatta yineleyen Divarcı, “Yürüğüm yolda ailem dediğim evim olarak gördüğüm CHP’ne ait her bir bireyin desteğine ve varlığına ihtiyacım var. Yaşanabilir bir Pamukkale için bir olmak birlik olmak zorundayız” ifadelerini kullandı.Yasemin ORHAN

 

 

Etiketler ; politika haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web