Denizli 35°C
21 Ağustos 2019 - Çarşamba

İYİ PARTİ DOĞAN’I DESTEKLEYECEK

2019-01-29 14:22:59 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
İYİ PARTİ DOĞAN’I DESTEKLEYECEK

Denizli’de CHP-İYİ Parti ittifak Adayı; CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz doğan olarak açıklandı. İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ümit Bahtiyar ve CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan ortaklaşa basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda konuşan Milletvekili Yasin Öztürk, Merkezefendi ilçesinde İyi Parti’nin CHP adayı Şeniz Doğan Süzek’i destekleyeceklerini açıkladı. Öztürk, Pamukkale Belediyesi için ise CHP adayı Ahmet Divarcı ile görüşmelerin devam ettiğini belirtti. Pamukkale’de 2 adayın anlaşma sağlaması için görüşmelerin devam ettiğini anlatan Milletvekili Öztürk; “Pamukkale’de görüşmelerimiz devam ediyor. Oranın İYİ’leştirilmesi çin çalışmalar ve görüşmeler devam ediyor. Hafta sonuna kadar adayımızı kesinleştirmiş oluruz. Toplantıda söz alan Millet ittifakı Merkezefendi ilçe Belediye Başkan adayı Şeniz Doğan Süzek, “Birlikte çalışma kararı almaktan memnunum. Bu birlikteliğimiz 5 yıl sürecektir. İYİ parti ile birlikte seçimlere çalışacağız. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ümit Bahtiyar da konuşmasında, “CHP-İYİ parti diye bir şey yok. Millet ittifakı var. Biz varız. Bizim aramızda hiçbir anlaşmazlık yok. Olmadı da. Adayların belirlenmesinde de normal süreç işliyor. 19 Şubat’a kadar vaktimiz var. Seçimlere en iyi adayla girmek için uğraşıyoruz. Denizli’nin tamamında Millet ittifakı kazanacaktır. Tek amacımız” dedi. HABER MERKEZİ

 

 

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web