Denizli 13°C
17 Şubat 2020 - Pazartesi

Mandıra Filozofundan Keyifli Söyleşi

2019-10-09 11:08:14 |
Gökhan Karaıslı
Mandıra Filozofundan Keyifli Söyleşi

Kitap Günlerinde keyifli söyleşiler devam ediyor. Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte Mandıra Filozofu olarak bilinen Müfit Can Saçıntı, kitap severlerle buluştu.

Merkezefendi Belediyesi’nin bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Kitap Günleri’nin beşinci gününde ünlü oyuncu ve yönetmen Müfit Can Saçıntı sevenleri ile Merkezefendi Kültür Merkezi’nde bir araya geldi. Denizlili vatandaşların büyük ilgi gösterdiği söyleşide keyifli anlar yaşandı. Mandıra Filozofu olarak da tanınan Müfit Can Saçıntı’nın söyleşisi yaklaşık bir saat sürdü. Saçıntı, söyleşisinden sonra salonu dolduran Denizlililer ile öz çekim yaptı.

SAÇINTI ADINA FİDAN

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, ünlü oyuncu ve yönetmen adına dikilen fidanının belgesini, ünlü sanatçıya verdi. Bu ince hareketten dolayı Başkan Doğan’a teşekkür eden Saçıntı, bu tarz etkinliklerin daha çok yapılması gerektiğini söyledi. Kendilerini kırmayarak Kitap Günleri’ne gelen Saçıntı’ya teşekkür eden Doğan, Merkezefendi Belediyesi olarak kültür ve sanat anlamında etkinliklere devam edeceklerini söyledi. Kubilay Y. GERBOĞA

 

Mandıra Filozofundan Keyifli Söyleşi

Mandıra Filozofundan Keyifli Söyleşi


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web