Denizli 19°C
30 Mart 2020 - Pazartesi

EĞLENCE'NİN ADI TOLGA TAN

2019-07-09 12:02:23 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
EĞLENCE'NİN ADI TOLGA TAN

Denizli gece hayatının elit mekanlarından “Vitrin” Cafe Bar, sahnelerin eğenceli yüzü Tolga Tan’la coşkulu geceler yaşatıyor.

Kıbrıs Şehitler Caddesinde baba - oğul İbrahim -Hayati Ayça’nın işletmesini yaptığı Vitrin Bar, eğlenceli gecelere ev sahipliği yapıyor.
Denizli eşrafından tanıdık yüzlerin buluşma noktası haline gelen Vitrin Bar, sevilen şarkıcı Tolga Tan’ın hoş sesinden şarkılarla eğleniyor. Eğlenceli sahne performansıyla da göz dolduran Tolga Tan, misafirlerle girdiği ikili diyaloglarla da neşeli anlar yaşatıyor.
Salı ve cumartesi günleri Tolga Tan’ın sahnesiyle canlı müzik eşliğinde hizmet veren Vitrin Bar, diğer günlerde de geç saatlere kadar açık oluyor. Hizmete girdiği günden bu yana hizmet kalitesinden ödün vermeden misafirlerini ağırladıklarını söyleyen İşletmeci İbrahim Ayça, “Gece hayatında herkesin ailesiyle ve arkadaşlarıyla nezih bir ortamda eğlenmelerini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Gece hayatında standartların üzerine çıkıp, herkesin huzur içinde eğlenip mutlu olması tek çabamız. Ağırladığımız insanların mutluluğu için hiçbir şeyden ödün vermiyoruz. Gerek personelimiz. gerekse Sanatçımız Tolga Tanın idaresindeki sahnemizi dolduran müzisyen ekibimizle standartların üzerinde biz çizgi yakaldık.Hizmet kaliyesindeki grafiğimizin
sürekli yükseliş yönünde olması işletmemizin değişmez ilkesidir. Denizli’de nezih bir insan topluluğu var ve en iyisini hakettiklerini düşünüyoruz. Denizli’de yaşayan, hatta misafirliğe ya da gezmeye gelmiş bile olsalar insanlarımızı Vitrin’e davet ediyorum. Müdavimimiz olacakları konusunda iddaliyım” dedi.

EĞLENCE'NİN ADI TOLGA TAN

EĞLENCE'NİN ADI TOLGA TAN

EĞLENCE'NİN ADI TOLGA TAN

EĞLENCE'NİN ADI TOLGA TAN

EĞLENCE'NİN ADI TOLGA TAN

EĞLENCE'NİN ADI TOLGA TAN

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web