Denizli 19°C
15 Kasım 2019 - Cuma

Denizlispor sevgisi ABD’ye taşındı

2019-02-21 10:14:47 |
Gökhan Karaıslı
Denizlispor sevgisi ABD’ye taşındı

Denizlili işadamı Mehmet Hikmet Çelikkol kızı ile birlikte gerçekleştirdiği Amerika seyahatinde Denizlispor sevgisini ve şampiyonluk inancını beraberinde götürdü. Çelikkollar ile birlikte tezahürat yapan Amerikalılar da Horoz’a binlerce kilometre öteden destek verdi.

Denizli’de doğal taş sektörünün önemli üreticilerinden Mehmet Hikmet Çelikkol sık sık yurt dışı ziyaretleri gerçekleştiriyor. Denizlispor’da iki dönem başkan yardımcılığı görevi yürüten işadamı seyahatlerinde Denizlispor sevgisini de beraberinde taşıyor. Gittiği ülkelerde Denizlispor forması ile geziyor, atkısını yanından ayırmıyor. Mehmet Hikmet Çelikkol son seyahatini kızı Tansu ile birlikte ABD’ye gerçekleştirdi. Baba kız Denizlispor’un şampiyonluk ateşini binlerce kilometre öteye böyle taşıdı. Denizlispor’un bu yıl hazırlattığı ve üzerinde ‘O sene bu sene’ yazan kaşkolları yanından ayırmayan baba ve kız ABD’de ünlü Hollywood Bulvarı’nda da boy gösterdi.

MUHAMMET ALİ’Yİ UNUTMADILAR

İşadamı Çelikkol üzerindeki çıbuklu Denizlispor forması ile ünlü simaların yıldızlarının yer aldığı Şöhret Yolu’nda boy gösterdi ve Denizlispor tezahüratları ile yeşil siyahlı camiaya destek verdi. Sinema endüstrisinin ünlülerinin isimlerinin yazılı olduğu meşhur yıldızlarla birlikte sık sık fotoğraf çektirdi, poz verdi. Baba kız, Şöhret Yolu’nda yerde olmayan tek yıldız olan Muhammet Ali’nin bulunduğu alanı da boş geçmedi. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web