Denizli 35°C
21 Ağustos 2019 - Çarşamba

Bakan bir daha baktı!

2019-01-17 06:27:56 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
Bakan bir daha baktı!

Denizli’de dokumanın başkenti olan Kızılcabölük’te bulunan Hanife ve Ahmet Paralı METEM öğrencileri, Forum Çamlık AVM’den giyim sergisi açtı. Gelinlik ve bindallı modellerinin sergilendiği sergide modelleri ziyaretçilerini büyüledi.

Kızılcabölük Hanife ve Ahmet Paralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Moda Tasarım Bölümü öğrencilerinin, Giyim öğretmenleri Ayşe Koşan ve Nasibe Konukız Furni liderliğinde Forum Çamlık AVM’de sunmuş oldukları giyim sergisi nefes kesti. AVM’ye gelen vatandaşların büyük ilgi gösterdiği sergi esnasında, öğrenciler ziyaretçilere öğretmenleri ile birlikte tasarlayıp diktikleri kıyafetler ve 2019 giyim modası hakkında bilgiler verdiler. Vatandaşların vücut ölçülerini alarak vücut tiplerine uygun giyim tarzları hakkında da önerilerde bulunulan giyim sergisinde Moda Tasarım Bölümü Öğretmeni Ayşe Koşan öğrencilerinin uzun süredir bu serginin hazırlığını yaptıklarını söyledi.

Ayşe Koşan, “Öğrencilerimin ilk dönem boyunca yapmış oldukları tasarımları Forum Çamlık AVM’de halkımızla buluşturdular, halkın gösterdiği büyük ilgi bizi sonraki projeler için daha da cesaretlendirdi. Öğrencilerime ve bizi misafir eden Forum Çamlık AVM’ye teşekkür ediyorum” dedi. Abdullah GÖNÜLTAŞ-özel haber


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web