Denizli 20°C
27 Mayıs 2020 - Çarşamba

ZOLAN YAPTI, EMEKLİ TADINI ÇIKARIYOR

2019-02-12 10:34:57 |
Haber Merkezi
ZOLAN YAPTI, EMEKLİ  TADINI ÇIKARIYOR

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın 2014 yılında 222 Dev projesi kapsamında çevre düzenlemesine aldığı Bayramyeri Meydanı emeklilerin uğrak yeri haline geldi. Şehrin karmaşasından kurtulmak isteyenlerin terapi alanı haline gelen meydan günün yorgunluğunu atmak isteyen emekliler için rahat bir ortam sunuyor.

Göreve geldiği günden bu yana sosyal belediyecilik anlayışının bayrak taşıyıcısı haline gelen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, görevinde 10 yılı geride bıraktığı şu günlerde hayata geçirdiği projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Hizmet aşkıyla gece gündüz demeden ekibiyle büyük çaba sarf eden Başkan Zolan’ın 222 Dev Projesi arasında yer alan Bayramyeri Meydanı, çevre düzenlenmesinin ardından yepyeni bir görüneme kavuşmuştu.

 

Bugün meyvelerini vermeye devam eden Bayramyeri Meydanı, 7’den 70’e büyük küçük demeden vatandaşların uğrak yeri haline geldi. Çoğunlukla emekli kesimin tercih ettiği meydanda dinlenmenin ve huzurlu vakit geçirmenin yanı sıra yeni dostluklara ve samimiyetlerde vesile oluyor. Geniş bank alanlarıyla vakit geçirmek isteyenlere rahat bir ortam sağlayarak oturulacak alan yaratan Başkan Zolan, halkın teveccühünü kazanmaya devam ediyor.

 

ALLAH BAŞKANDAN RAZI OLSUN

 

Başkan Zolan’ın hayata geçirdiği projelerden büyük memnuniyet duyduklarını yeni dönemde de büyükşehirde başkan olarak görmek istediklerini dile getiren emekli vatandaşlar, “Başkan sayesinde evlere kapanıp kalmıyoruz. Denizli’nin hemen hemen her yeri parkla bahçeyle doldu taştı. Eskiden böyle yerler yoktu. Taş üstüne oturmak zorunda kalıyorduk. Yeteri kadar banklar yoktu. Bugün başkan sayesinde temiz, ferah ve dinlenilecek bir alanda oturabiliyoruz” dedi.

 

BAŞKAN MEYDANI ADAM ETTİ

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a Denizli’nin büyük bir vefa borcu olduğunu söyleyen vatandaş, “Buralar Başkan gelene kadar yüzüne bakılacak halde değildi. Başkan geldi Bayramyerini adam etti. Emeklisi bu alanda, hemen ilerde bilet satan insanlar var, ilerde Kızılay için alan ayrılmış, karşımızda pırıl pırıl cami var oraya gidip ibadetimizi yapıyoruz. Burada eş dostla hasbıhal ediyoruz, siyaset konuşuyoruz. Biz başkandan memnunuz Allah onu başımızdan eksik etmesin” diye konuştu. YASEMİN ORHAN- ÖZEL HABER


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web