Denizli 35°C
21 Ağustos 2019 - Çarşamba

ZAMANIN RUHUNDA GENÇLİK KARNAVALI

2019-05-13 09:48:40 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
ZAMANIN RUHUNDA GENÇLİK KARNAVALI

Türkiye’nin en büyük festivali Urla’da gerçekleşecek. Festivale ilişkin yapılan açıklamada, “Yıllardır ülkemizde gerçekleşen konser ve festivallerin genelinde aynı sanatçılar sahne almakta. Organizatörlerin ve menajerlerin daha önce de böyle olmuştu düşüncesiyle farkında olmadan dayattığı bu sanatçılar artık içinde bulunduğumuz dönemin gerçeklerinden bir hayli uzak” belirtildi.

Gençlik Karnavalı’nda yer alacak sanatçılar belirlenirken özellikle zamanın ruhu yakalanmaya özen gösterilecek. Bu belirlemeler de günümüzde aktif olarak kullanılan tüm dijital müzik platformlarının verileri analiz edilerek ve sosyal medya dinamikleri göz önünde bulundurularak gerçekleştirilecek. Festivale ilişkin açıklamada da, “yıllardır ülkemizde gerçekleşen konser ve festivallerin genelinde aynı sanatçılar sahne almakta. Organizatörlerin ve menajerlerin daha önce de böyle olmuştu düşüncesiyle farkında olmadan dayattığı bu sanatçılar artık içinde bulunduğumuz dönemin gerçeklerinden bir hayli uzak” ifadeleri kullanıldı.

 

27-28-29-30 Haziran tarihlerinde İzmir – Urla’da yerli ve yabancı onlarca ünlü sanatçının sahne alacağı Türkiye’nin ilk karnavalı olma özelliğini taşıyan “Gençlik Karnavalı” katılımcılara unutamayacakları bir hikâye yaşamayı vaat ediyor. Gençlik Karnavalı ‘İlkler unutulmaz, ilkler güzeldir, ilkler her zaman eşsiz hikâyelere kapı açmıştır mantığıyla festival severleri bu yaz Urla’ya çağırıyor.

 

FESTİVAL PROGRAMI ŞÖYLE

LINE UP; 27 Haziran 2019, FEDDE LE GRAND (AFTER PARTİ) TEOMAN, CAN BONOMO, PERA, ŞANIŞER, HEDONUTOPIA

28 Haziran 2019; ABDULLAH İNAL (After Party)EDİS, REDD, ŞEHİNŞAH, EDA BABA, GÖKCAN SANLIMAN

29 Haziran 2019; HEY DOUGLAS (After Party), DUMAN, HAYKO CEPKİN, BEN FERO,GÜLİZ AYLA, LIMBOTHEQUE

30 Haziran 2019; FEDER (After Party), EZHEL, EVA SİMONS, YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ, ANIL PİYANCI,VERA

Yasemin ORHAN

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web