Denizli 23°C
23 Ekim 2018 - Salı

YÜZLER GÜLÜYOR

2018-01-11 06:31:06 |
Gökhan Karaıslı
YÜZLER GÜLÜYOR

Heimtextil Fuarı Denizli için hareketli başladı. Fuarın ilk gününde Denizlili katılımcıları Denizli Sanayi Odası (DSO) başkanı Müjdat Keçeci ile birlikte ziyaret eden Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan,yoğun katılımın kendilerini umutlandırdığını ve mutlu ettiklerini söyledi.

Fuarın ilk günü, hatta ilk saatlerinde bile AB ve Alman alıcılarla bir araya gelme fırsatı bulan Denizlili üreticilerin yoğunluğu kentin ekonomi patronlarını da mutlu etti. DSO Başkanı Müjdat Keçeci ile birlikte Denizlili stantları dolaşan DTO Başkanı ve Denizli Platformu Dönem Sözcüsü Uğur Erdoğan, karşılaştıkları manzaradan dolayı keyifli.

2018 yılından umutlu olduklarını belirten DTO Başkanı Erdoğan, “ilk gün ve ilk saatler olmasına rağmen sadece Almanya’nın değil AB ülkelerinden yoğun katılım var. Denizli firmalarını ziyaret ederken yoğun ziyaretçi ilgisini görmek bizi mutlu etti” dedi. Hem Denizli’nin hem de Türkiye’nin 2018 ile ilgili ihracat hedeflerini tutturması konusunda umutlu verilere sahip olduklarını aktaran Başkan Erdoğan, fuarların Denizlili ihracatçılar için çok önemli olduğunun da altını çizdi.

DTO olarak özellikle yurt dışı fuarlara katılım konusunda gerçekten yoğun bir çaba sarf ettiklerini anlatan DTO Başkanı Erdoğan, Denizlili ihracatçıya bu konuda her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini kaydetti. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web