Denizli 23°C
23 Ekim 2018 - Salı

YILDIRIM YENİDEN ADAY

2018-01-11 06:32:37 |
Gökhan Karaıslı
YILDIRIM YENİDEN ADAY

Denizli Kuyumcular Odasında Mevcut Başkan Yusuf Yıldırım yeniden aday olduğunu açıkladı.

 

Kuyumcular Odası 6 Şubat Salı 2018 tarihinde kongreye gidiyor. Mevcut Başkan Yusuf Yıldırım yeniden olduğunu açıklayarak başka bir adayın olmaması halinde tek liste ile kongreye gideceklerini duyurdu. Bir dönem daha başkanlık için kolları sıvadıklarını ifade eden başkan çalışmalara kaldıkları yerden sürdüreceklerini belitti. Başkan Yusuf Yıldırım yaptığı açıklamasında, hizmetlere devam etmek için yeniden aday olduğunu ifade etti. Yıldırım, “Bir dönem daha yönetim ve denetim kurulu adına karar aldık. Şu anda seçime tek listeyle gidilecek gibi görünüyor.

Başkanlık dönemimde pırlanta eğitimi, satış eğitimi, vadeli borsalar, forexs işlemleriyle ilgili eğitimler verildi. Göreve gelir gelmez vatandaşın güvenle alışveriş yapabilmesi için ayar evi kuruldu.Tam standartlara uygun altın üretimi konusunda denetimler aralıksız hale getirildi. Altın konusunda en güvenilir iller arasına girdik.

Bundan sonra seçildikten sonra da sektörel sıkıntılarımızın ilgili mercilere daha bir etkin şekilde anlatılması için yeniden aday oldum. Sektörel eğitime ağırlık vereceğiz. Birlik beraberliği devam ettirmek için uğraşacağız. Abdullah GÖNÜLTAŞ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web