Denizli 26°C
12 Kasım 2019 - Salı

YAĞMUR BUTİK 2 ÇAMLIKTA

2019-03-26 10:24:41 |
Gökhan Karaıslı
YAĞMUR BUTİK 2 ÇAMLIKTA

Özel tasarım kadın giyim ürünlerinin yer aldığı Denizli’nin tanınmış butiklerinden Yağmur Butik ikinci şubesini Pamukkale İlçesi Çamlık’ta görkemli bir törenle açtı.

Denizli’nin kadın giyimde öncü butiklerinden Yağmur Butik 2’nci Şubesini Pamukkale İlçesi Mehmetçik Mahallesi 2584 Sokak 18/C Doğan Demirci Emsan İlköğretim Okulu arkasında açtı. Açılışa, 5 dönem milletvekilliği, bir dönem Bayındırlık ve İskan Bakanlığı ve CHP Genel Sekreterliği yapan eski milletvekili Adnan Keskin, Mimar Arif Balkanay, Horoz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacer Aklam’ın yanı sıra çok sayıda siyasi ve davetli katıldı.

ÇALIŞAN KADINA HİTAP EDİYORUZ

İşletme sahipliğini Muhammet Çetin ve Birsen Çetin’in yaptığı Yağmur Butik, İstanbul Firmalarının ait büyük markaların imzasını taşıyor. Kendine has koleksiyonuyla kadınların dilinden anlayan Yağmur Butik, hafta sonları da geçerli olmak üzere sabah 10.00’dan akşam 20.00’a kadar açık olacak. Açılışta konuşan İşletme sahibi Birsen Çetin, “ Koleksiyon olarak çok özel parçalar var elimizde. Birbirinde özel markalara ait kot pantolon, kalem etek, elbise, ceket ve çantalar mevcut. Bunun yanında fular, takı gibi aksesuar eşyalarımızda var. Daha çok bankacı, öğretmen, doktor, avukat gibi mesleği yapan çalışan kadılara hitap ediyoruz. Klasik detayları marjinal bir bakış açısında şıklıkla birleştirerek müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. Bütün hanımları Yağmur butiğe bekliyoruz” dedi.

Açılışta konuşan Mimar Arif Balkanay, “Yağmur bereket demektir. İnşallah bu iş yerimizde yağmur gibi bereketli olur. Ekonomik olarak hele hele böyle bir dönemde kültürel kodlara yeniden dönmek gerektiğine inanıyorum, oda dayanışma ile mümkün. AVM’den alışveriş yapmak yerine komşu bakkaldan alışveriş yapmak, AVM’deki markalar yerine böylesi küçük esnaftan alışveriş yapmak bizim için önemli. Çünkü o mağazalardan alışveriş yapmak neredeyse o kârının yarısını kiraya bu kiralarında yanı başımızda ki Hollanda’ya gitmesi demek. Bunun için küçük esnafı özellikle korumak gerektiğini ve toplumun en önemli kavramı olan orta direği anlamak önemli. Diğer taraftan bu kavramı sağlam oturtmak gerektiğine inanıyorum. İnşallah bu iş yerimize sahip çıkarak bereketli bol kazançlı bir ticari yaşam sağlarız.”

Öte yandan 5 dönem milletvekilliği, bir dönem Bayındırlık ve İskan Bakanlığı ve CHP Genel Sekreterliği yapan eski milletvekili Adnan Keskin de bol kazanç ve başarı temennilerinde bulundu. Yasemin ORHAN-ÖZEL HABER

YAĞMUR BUTİK 2 ÇAMLIKTA

YAĞMUR BUTİK 2 ÇAMLIKTA


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web