Denizli 28°C
17 Temmuz 2019 - Çarşamba

VALİ KARAHAN’DAN ÇİVRİL’E ZİYARET

2019-02-12 11:11:47 |
Gökhan Karaıslı
VALİ KARAHAN’DAN  ÇİVRİL’E ZİYARET

Vali Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çivril İlçemize gitti.

İlk olarak Çivril Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada Kaymakam Armağan Önal ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Valimiz, Armağan Önal’dan ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

 

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Çivril Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine geçen Vali Hasan Karahan burada huzurevi sakinleri tarafından karşılandı. Huzurevi sakinlerinin sorunlarını dinleyerek onlarla yakından ilgilenen Vali Hasan Karahan; Hayırsever İşadamı Merhum Kadir Kameroğlu tarafından Huzurevi bahçesinde yapımı tamamlanan 30 yataklı Yaşlı Bakımı ve Rehabilitasyon Ünitesinde incelemelerde bulundu. Huzurevi ziyaretinin ardından Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesine geçen Vali Hasan Karahan hastanenin birimlerini gezerek Başhekim Dr.Ebru Aydınlık’tan Hastanenin genel durumu hakkında bilgi aldı. Ayrıca  Vali Hasan Karahan hastane ziyaretinde, yatan hastaları da ziyaret ederek durumları hakkında bilgi aldı. Çivril İlçe ziyaretinde, Çivril Şevkiye Özel Fen Lisesini ziyaret eden Vali Hasan Karahan Okul Müdürü Engin Toprak’dan okulun genel durumu ve başarısı hakkında bilgiler aldı. Daha sonra öğretmenlerle biraraya gelen Valimiz Hasan Karahan son olarak sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

 

Daha sonra Çivril Belediyesi’ne geçen Vali Hasan Karahan Belediye önünde  Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven ve belediye personeli tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Belediye Başkanının makamına geçen Vali Hasan Karahan; Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven’den Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği ve devam eden yatırımları hakkında bilgi aldı. Ayrıca ilçede yapımı tamamlanan İlçe Stadyumunda incelemelerde bulunan Vali Hasan Karahan stadyumu gezerek yetkililerden bilgi aldı.

 

Çivril İlçe ziyaretinde son olarak Çivril Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği’nde incelemelerde bulunan ValiHasan Karahan İstasyon Amiri Mestan Çetin’den bilgi alarak görevlerinde başarılar diledi.


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web