Denizli 40°C
06 Ağustos 2020 - Perşembe

Vali Atik Baklan ve Çivril’i ziyaret etti

2020-06-25 08:13:04 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
Vali Atik Baklan ve Çivril’i ziyaret etti

Vali Ali Fuat Atik, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Baklan ve Çivril’e gitti.

İlk olarak Baklan Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Ali Fuat Atik, burada Kaymakam Burak Dertlioğlu ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Vali, İlçe’nin genel durumu hakkında bilgi aldı. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Baklan Belediyesi’ni ziyaret eden Vali Atik; Başkan Yusuf Gülsever’den Belediye’nin İlçede gerçekleştirdiği çalışmalar ve yatırımların son durumları hakkında bilgi aldı.

Baklan’da son olarak İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Vali; İlçe Emniyet Müdürü ve İlçe Jandarma Komutanı’ndan İlçede, halkın güvenliği ve huzuruna yönelik yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali, Baklan ziyaretinde esnaf ve vatandaşlarımız ile de bir araya gelerek sohbet etti. Vatandaşlarımızın istek ve şikâyetlerini dinleyen vali sorunların çözülmesi için talimat verdi.

Baklan ziyaretinin ardından Çivril’e geçen Vali Ali Fuat Atik burada ilk olarak Çivril Gaziler Derneği Başkanı Hasan Genç ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

Gaziler Derneği ziyaretinin ardından Çivril Kaymakamlığına geçen Vali burada Kaymakam Armağan Önal ve İlçe protokolü tarafından karşılandı. Kaymakamlık Makamına geçen Vali burada Kaymakam Armağan Önal’dan İlçenin genel durumu ve kamu yatırımlarının son durumları hakkında brifing aldı.

 Kubilay Y. GERBOĞA


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web