Denizli 25°C
26 Mayıs 2020 - Salı

ÜST DÜZEY RENK EĞİTİMİ VERİLDİ

2019-05-15 14:22:08 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
ÜST DÜZEY RENK EĞİTİMİ VERİLDİ

Denizli Berberler ve Kuaförle Odası tarafından düzenlenen saç renklendirme eğitimi iki büyük isimi ağırladı. Üst düzey renk eğitimi, ışıltı, keratin bakım, saç açma, saç boyama teknikleri hakkında toplam 15 kursiyere teorik ve uygulamalı olarak 20 manken üzerinden eğitim verildi.

Türkiye’nin saç konusunda uzmanlaşmış isimlerinde Kozmetolog Hakan Çuhadar ve Yüksek Düzey Kesim Renklendirme Eğitmeni Servet Memiş, Denizli Berberler ve Kuaförler Odası’nın düzenlediği üst düzey renklendirme eğitiminde bir araya geldi. 15 Kursiyer ve 20 kadın mankenin katıldığı eğitim önce teorik olarak yapıldı.  Hemen ardından katılım sağlayan kuaförlere uygulamalı olarak kadın mankenler üzerinde ışıltı, keratin bakım, saç açma ve saç boyama konusunda eğitim verildi.

Bir gün boyunca süren üst düzey renk eğitimi programında hem kursiyer mankenler teorik ve pratik anlamda saç boyaması konusunda eğitim aldı hem de kadın mankenler katıldıkları programdan yeni saç stilleriyle mutlu ayrıldı.

SAÇ KONUSUNDA

UZMAN İKİ İSMİ AĞIRLADIK

 

Denizli’de en çok eğitim veren odalarından başında geldiklerini ifade eden Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı İdris Ağılönü, “Berberler ve Kuaförler Odası olarak birbirinden kıymetli iki eğitmenimizi ağırladık. Kozmetolog Hakan Çuhadar İstanbul’dan gelen bir arkadaşımız. Daha önce ünlü kozmetik markalarında eğitmenlik ve teknik uzmanlık yapmış çok kaliteli ve tecrübeli bir isim. Diğeri de Denizlimizden yetiştirdiğimiz deyim yerindeyse dünyaya mal ettiğimiz yüksek düzey kesim renklendirme eğitmeni değerli Servet Memiş beyefendiydi... Birlikte büyük bir sunuma imza attılar. Birebir uygulamalı renk eğitimi son derecede başarılı geçti. Bir tane keratin bakım uygulamamız oldu. Meslektaşlarımız bu tarz eğitimlerden yararlandıkça mutlu oluyoruz.  Denizli adına kazanım olduğuna inanıyoruz” dedi.

RAMAZAN BOYU EĞİTİMLERİMİZ OLACAK

Berberler ve Kuaförler Odasına kayıtlı üyelerin alanlarında kendilerini geliştirmeleri için Ramazan ayı boyunca eğitimlerin devam edeceğini kaydeden Başkan Ağılönü, “Kapımız bu tip eğitimlere her zaman açık. Geçen hafta saç kesim teknikleri ile ilgili bir eğitimimiz vardı.  Bugün renklendirme eğitimi gerçekleşti. Bu ayın 20-21’inde de topuz teknikleri eğitimimiz olacak. Gelecek ayın 16-17-18’inde microblading kaş eğitimi yapılacak Ramazan ayı boyunca yoğun tempo eğitimlerle doluyuz” ifadelerini kullandı. Yasemin Orhan- özel haber

 

ÜST DÜZEY RENK EĞİTİMİ VERİLDİ

ÜST DÜZEY RENK EĞİTİMİ VERİLDİ


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web