Denizli 12°C
23 Ocak 2020 - Perşembe

UMUT TÜRKÜLERDEN DOĞDU

2019-03-05 08:07:33 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
UMUT TÜRKÜLERDEN DOĞDU

Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği, kanser hastası bir vatandaşa destek vermek adına bir gece düzenledi. Gecede Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği Korosu ve Türkülerin Duayeni Bedia Akartürk türkülerle umut oldu. Gecenin sonunda Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği’ne maddi manevi kaklıda bulunanlara Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği Başkanı Nergiz Şenocak tarafından plaket verildi.

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma anlamında Denizli’nin önde gelen derneklerinden biri olan Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği, hafta sonu kanser hastası bir vatandaşın yararına gece düzenledi. Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği Başkanı Nergiz Şenocak’ın ev sahipliğinde düzenlenen geceye Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm ve Tanıtım Daire Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Milli Eğitim Müdür yardımcısı, Merkezefendi Halk Eğitim Müdürü ve Yarddımcısı, İşitme Engelliler Derneği Başkanı ve çok sayıda davetli katıldı. Merkezefendi Halk Eğitim Müdürlüğünün desteği ile kurulan Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği Korosu, Koro Şefi Ahmet Algün Eşliğinde müzik resitaline imza attı. Gecenin ilerleyen saatlerinde türkülerin duayeni Bedia Akartürk bir birinden güzel türküleriyle geceye destek verdi. Gece sonunda Gönül Köprüsü Dayanışma Derneğine maddi ve manevi katkıda bulunan kişi, kurum ve kuruluşlara Plaket verildi.

 

GÖNÜL KÖPRÜSÜNDEN

HOROZA PLAKET

 

Gönül Köprüsü Dayanışma Derneğine manevi desteğini hissettiren Horoz Gazetesi gecede unutulmadı. Sosyal sorumluluk projelerinin kamuya duyurulması anlamında örnek teşkil eden gazetelerden biri olan Horoz Gazetesi’ne dernek başkanı Nezgiz Şenocak tarafında plaket takdim edilirken, plaketi Horoz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacer Aklam aldı. Yasemin ORHAN


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web