Denizli 16°C
22 Kasım 2019 - Cuma

UĞURLULAR TEKSTİL BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

2019-07-12 09:29:13 |
Gökhan Karaıslı
UĞURLULAR TEKSTİL BİR   İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Denizli Organize Sanayi Bölgesi sanayicilerinden Uğurlular Tekstil firma içi eğitimlerini tek bir çatı altında toplayarak UGR Akademi’yi kurdu.

Mottosu “Kaliteli ve yüksek üretim bir ekip işidir.” noktasından hareketle yola çıkan UGR Akademi; operatörlerden, teknisyenlere, laborantlardan mühendislere kadar farklı görevdeki personelinin teknik bilgi ve yeteneklerini ve kişisel gelişimlerini artırmaya yönelik eğitimler düzenleyerek katılım belgesi vermektedir.

UGR Akademide, eğitim konuları katılımcı personelin bilgi seviyesine göre işlenmekte, günlük çalışma hayatlarında kullanılacağı şekilde örneklendirilmekte ve işlenmektedir. İnteraktif olarak yapılan eğitimler hem motivasyon kaynağı hem de ekip ruhu oluşmasına katkı sağlamaktadır.

Akademinin ilk eğitim konusu olan “İplikçilikte Temel Hesaplamalar” adlı eğitim gerçekleştirildi. Sertifikaları katılımcılara takdim edildi.

Uğurlular Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Osman Uğurlu“Kaliteli ve yüksek üretim bir ekip işidir mottosuyla amacımız, personelimizi bilinçlendirmek, konusuna ve tekstile hâkimiyetini artırmak olmuştur. Bilinçli bir ekip ile yapılan üretimde hatalar minimuma iner ayrıca çalışanlar çözümün bir parçası haline gelir.” dedi.

UĞURLULAR TEKSTİL BİR   İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

UĞURLULAR TEKSTİL BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web